Akcesoria do przyczep

Ale wstyd.

Nie możemy znaleźć strony, której szukasz.

Radzimy poszukać produktu za pomocą powyższej wyszukiwarki.

LUB spróbuj poszukać produktów po poniższych kategoriach.

Sklep expondo.pl oferuje praktyczne akcesoria do przyczep. Marki MSW i Wiesenfield, słynące z solidnych artykułów przeznaczonych do użytku w produkcji, usługach oraz rolnictwie, teraz mają w swoim asortymencie także sprzęt dla każdego właściciela przyczepy. Przede wszystkim są to różnego rodzaju zabezpieczenia: do mocowania ładunku oraz chroniące przed kradzieżą. Niezależnie od funkcji charakteryzują się uniwersalnością i skutecznością.

Asortyment obejmuje m.in. takie produkty jak siatka ochronna (kilka wariantów wielkości), zabezpieczenie zaczepu kulowego oraz pasy transportowe z napinaczem. Sprzęt wykonano z trwałych materiałów, które charakteryzują się odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu możesz go używać w każdych warunkach.

Jak wybrać plandekę na przyczepkę i siatkę ochronną?

Plandeka na przyczepkę to rzecz niezbędna podczas transportowania sypkiego albo luźnego ładunku: gałęzi, zrębków, skoszonej trawy, piasku itp. W ofercie naszego sklepu wybierzesz model o wielkości dopasowanej do Twoich potrzeb. Każdy z wariantów wykonano z tworzywa PE, które nie poddaje się promieniowaniu UV ani wilgoci. Plandeki mają drobne oczka i zewnętrzne linki mocujące. Ze względu na swoją praktyczność produkty te są niezastąpione w ogrodnictwie, rolnictwie oraz budownictwie.

Siatka zabezpieczająca ładunek spełnia podobną funkcję, ale odróżnia się od plandek większymi oczkami. Także nadaje się do ochrony przewożonego luzem materiału, np. gałęzi, złomu itp. Siatki marki Wiesenfield swoją wytrzymałość zawdzięczają tworzywu PP; są bezwęzłowe. Oferujemy je w różnych wielkościach.

Najskuteczniej zabezpieczające akcesoria do przyczep

Sklep expondo.pl proponuje zarówno akcesoria do przyczep, które chronią ładunek, jak i chronią pojazd przed kradzieżą. Do tych pierwszych oprócz plandek i siatek zaliczają się pasy transportowe z napinaczem. Zabezpieczają one towary podczas przewozu, co zwiększa również bezpieczeństwo kierowcy, oraz podczas magazynowania. Nadają się do ładunków o różnej wielkości. Pas z napinaczem marki MSW to sprzęt o bardzo dużej wytrzymałości; można go poddawać obciążeniom np. 1500 daN lub 2500 daN. Sprawdzi się w każdej temperaturze. W naszym sklepie znajdziesz zestawy złożone z kilku sztuk.

Niemniej ważne są zabezpieczenia przed kradzieżą. Pozwolą one ochronić swoją własność zarówno właścicielom niewielkich przyczep transportowych, jak i kempingowych. Zabezpieczenie zaczepu kulowego z galwanizowanej stali to rozwiązanie jednocześnie bardzo proste i skuteczne. Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć przyczepę przed kradzieżą? Wybierz model marki MSW: solidny, wyposażony w kłódkę, odporny na korozję i w korzystnej cenie!