W obniżonej cenie

Produkt: EX10420006

|

Model: 6SJY0564CEBCB

Wałek odbioru mocy - 1 3/8" / 6 zębów - 56,4 cm - łańcuch

759,00 zł 839,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 839,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do rozsiewaczy nawozów, opryskiwaczy polowych, pił taśmowych lub tarczowych, wciągarek leśnych, łuparek itp.
  • Efektywność – nadaje się do sprzętu rolniczego lub leśnego o niższym i średnim zakresie wydajności oraz momencie obrotowym do maks. 830 Nm
  • Uniwersalność – WOM o długości 56,4 cm ma znormalizowane mocowanie 1 3/8" / 6 zębów
  • Bezpieczeństwo – zawiera łańcuch zapobiegający obracaniu się osłony
  • Solidność – wał przegubowo-teleskopowy wykonano z wytrzymałej stali

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny wałek odbioru mocy dla leśnictwa i rolnictwa

Wytrzymały wałek odbioru mocy marki AMA umożliwia bezpieczną obsługę rozsiewaczy nawozów, opryskiwaczy polowych, pił taśmowych lub tarczowych, wciągarek leśnych, łuparek do drewna oraz podobnych urządzeń leśnych i rolniczych. Można je podłączyć do ciągników, ciężarówek lub pojazdów użytkowych. Wszystkie kluczowe elementy wykonano ze stali, dzięki czemu sprostają największym wyzwaniom i gwarantują płynną pracę.

Wytrzymały wałek WOM z łańcuchem od marki AMA

Wał przegubowo-teleskopowy (kat. 6) o długości 56,4 cm posiada znormalizowane połączenie 1 3/8" z 6 zębami zarówno po stronie napędu, jak i urządzenia. Dzięki temu wał nadaje się do wielu popularnych maszyn i pojazdów. Maksymalny moment obrotowy wynoszący 830 Nm jest idealny dla sprzętu rolniczego i leśnego o niższej oraz średniej mocy. Jest również dostępny do szerokiego zakresu zastosowań.

Aby zapewnić bezpieczną pracę, WOM ciągnika wyposażono w łańcuch zapobiegający obracaniu się osłony. Dodatkowo solidna konstrukcja, precyzyjne wykonanie oraz starannie dobrane materiały zapewniają płynną pracę. Zoptymalizuj użytkowość swojego sprzętu leśnego i rolniczego dzięki wałkowi z asortymentu marki AMA!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie