(1) Ocena

Produkt: EX10080109

|

Model: BC-HO-17LU

Kombiwar halogenowy - 60-250°C - 10,6 l

229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do grillowania, pieczenia, gotowania na parze, smażenia, opiekania, podgrzewania i rozmrażania
  • Skuteczność – znacznie wydajniejszy niż konwencjonalny piekarnik
  • Przejrzystość – łatwa obsługa za pomocą kontrolera temperatury i timera
  • Równomierne działanie – mocny wentylator dla najlepszych rezultatów gotowania
  • Łatwa pielęgnacja – skuteczna i oszczędzająca czas funkcja samooczyszczania

OPIS PRODUKTU

Gotuj efektywnie i zdrowo w kombiwarze halogenowym od bredeco

Zdrowe odżywianie zaczyna się od przygotowania. Dzięki kombiwarowi halogenowemu pieczenie, grillowanie, smażenie i gotowanie najróżniejszych potraw jest jednocześnie wyjątkowo łatwe oraz delikatne. Rezultat przekona Twoją rodzinę i gości: wspaniały smak pełen składników odżywczych, pierwiastków śladowych i witamin.

Jedzenie z piekarnika halogenowego – proste i pyszne!

Piekarnik halogenowy jest równie łatwy w obsłudze, co wszechstronny. Wielofunkcyjny sprzęt można wykorzystać do grillowania, pieczenia, gotowania na parze, smażenia, opiekania, podgrzewania i rozmrażania. Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować frytki z niewielką ilością tłuszczu w kombiwarze elektrycznym, grillować pół kurczaka, czy delikatnie podgrzać zapiekankę. Z piekarnikiem halogenownym zrobisz to szybciej i trzy do pięciu razy bardziej energooszczędnie niż w jakimkolwiek piekarniku.

Sprzęt posiada grzałkę w pokrywie, którą wyposażono w regulator temperatury do 250°C. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie i bezpośrednio w kombiwarze halogenowym za pomocą wentylatora. Dzięki temu zapiekanki z mięsem mają typową konsystencję: chrupiącą na zewnątrz oraz soczystą i delikatną w środku.

Kontrolujesz czas gotowania za pomocą minutnika 0-60 min. Dzięki temu możesz szybko i wyjątkowo efektywnie przygotować wszystkie potrawy za pomocą zaledwie dwóch elementów sterujących. Komora piekarnika z odpornego na ciepło szkła sprawia, że możesz zawsze mieć oko na proces pieczenia.

Uwielbiasz różnorodność w swoim menu? Skorzystaj więc z akcesoriów, dzięki którym przygotujesz piekarnik halogenowy do różnych potraw. Użyj niskich i wysokich rusztów, razem lub osobno. 

Czyszczenie kombiwaru elektrycznego jest tak samo proste jak pieczenie, ponieważ wyposażono go w funkcję samoczyszczenia. Korzystaj z łatwych w pielęgnacji urządzeń do gotowania gastronomicznej marki bredeco!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Très facile à l'usage, gain de temps et fonction auto- nettoyante Économie d'énergie par rapport à un four à gaz.