Bruzdownice

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 0 z 0 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Profesjonalne bruzdownice do ścian powstały z myślą o zastosowaniu w warsztatach, zakładach produkcyjnych, firmach remontowo-budowlanych, hydraulicznych lub elektrycznych. Służą do wykonywania kanałów pod wszelkiego rodzaju przewody, rury itp. Poradzą sobie z wyrzynaniem w tynku, betonie i cegle. Marka MSW to symbol niezawodności oraz funkcjonalności, których świetnym przykładem są także inne urządzenia z jej logo: narzędzia wielofunkcyjne do zadań specjalnych, wytrzymałe przecinarki do glazury oraz komercyjne wiertnice do betonu.

Efektywne rowkownice do rur

Bruzdownice do ścian powstały, aby zwiększyć wydajność pracy przy wykonywaniu w ścianach kanałów pod instalacje. Osiągnięto to wyposażając sprzęt w silnik o dużej mocy, zapewniający wysoką liczbę obrotów na minutę. Urządzenia posiadają także regulację ustawień cięcia (np. rozstaw tarcz tnących), aby nadać rowkom wymiary odpowiednie po konkretny rodzaj kabli czy rur. Laser umożliwia tworzenie precyzyjnych, prostych nacięć.

Przy pracach remontowych takich jak szlifowanie ścian, kucie lub wycinanie rowków pod przewody często powstają duże ilości pyłu. Bruzdownice od MSW mają specjalny system służący do zasysania na bieżąco kurzu. Sprawia to, że z łatwością zachowasz porządek oraz czystość, a osad z tynku lub cegły nie przedostanie się do innych pomieszczeń.

Frezarki do bruzd – niezawodność i bezpieczeństwo

Bezpieczne użytkowanie zostało zagwarantowane przez wyposażenie bruzdownicy w specjalną osłonę. Jej zadaniem jest chronić obsługującego bez ewentualnymi urazami spowodowanymi przypadkowym kontaktem z obracającą się tarczą lub odpryskami tynku. Niewielka waga oraz poręczny uchwyt czynią operowanie sprzętem bardzo prostym. Dużą swobodę ruchów zapewnia długi przewód zasilający.

MSW Motor Technics to producent niezawodnych elektronarzędzi wykorzystujących najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz charakteryzujących się wysoką jakością wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także urządzenia innych cenionych marek. W Twoim warsztacie świetnie sprawdzą się m.in. przecinarki plazmowe Stamos Germany czy podnośniki magnetyczne od Steinberg Systems. Zamów teraz na expondo.pl produkty z darmową wysyłką oraz długim okresem gwarancji!