1 - 24 z 59 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Budownictwo to jedna z tych dziedzin, które potrzebują sprawdzonego sprzętu o wysokich parametrach. Takie właśnie są produkty marki MSW, słynącej z cenionych w całej Europie elektronarzędzi (m.in. młotów wyburzeniowych) i wyposażenia warsztatów. Do szerokiego asortymentu sklepu expondo.pl dołączyły m.in. zagęszczarki płytowe, gilotyny do kostki brukowej oraz zacieraczki do betonu. Oferta wymienionych artykułów została skierowana do przedsiębiorstw z branży budowlanej, brukarskiej i związanej z kształtowaniem krajobrazu.

Nasz sprzęt jest bezpieczny w obsłudze, a jednocześnie wydajny. Pozwala pracować na mniejszych i większych obszarach oraz w różnych warunkach glebowych. Ponadto charakteryzuje się wygodą w eksploatacji – ergonomiczne uchwyty, kółka, możliwość zamontowania haka do transportu, to wybrane rozwiązania, które ułatwiają wykonywanie zadań. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z maszynami w kategorii budownictwo!

Wydajny sprzęt budowlany marki MSW

Sklep expondo.pl proponuje różne modele zagęszczarek. Znajdziesz tutaj takie urządzenia jak m.in. zagęszczarka płytowa (w tym także dwukierunkowa) oraz stopa wibracyjna (tzw. skoczek budowlany). Wszystkie je łączy wysoka wydajność. Zostały wyposażone w efektywne silniki (np. o mocy 6,5 KM), które wytwarzają dużą siłę i prędkość obrotów. Charakteryzują się znaczną uniwersalnością, ponieważ można nimi zagęszczać większość gleb spoistych, a także ziarnistych na głębokość kilkudziesięciu centymetrów. Ubijak wibracyjny poradzi sobie z zagęszczaniem żwiru, piasku, jak również podczas asfaltowania i brukowania.

Maszyny są zwrotne i wygodne w obsłudze. Ich konstrukcja sprawdza się nawet na niewielkich powierzchniach. Zagęszczarka płytowa z rurową ramą ułatwia prace na wysokościach, ponieważ można do niej przymocować hak albo linę. Wybrane modele zaopatrzono w kółka usprawniające transport.

Praktyczne narzędzia brukarskie

Trudno wyobrazić sobie prace brukarskie bez takich narzędzi jak zacieraczka do betonu czy gilotyna do kostki brukowej. Maszyny marki MSW zdają egzamin zarówno w wykańczaniu świeżo wylanego betonu na przydomowym podjeździe, jak i cięciu cegieł, płyt chodnikowych oraz podobnych materiałów. Sprzęt zapewnia bezpieczną i wygodną obsługę.

Zacieraczka do betonu ma regulowane uchwyty. Redukują one wibracje w czasie pracy. Klatka oprócz funkcji ochronnej pełni funkcję stabilizującą. Produkt wyposażono także w dźwignię bezpieczeństwa. Używając zacieraczki zyskujesz pewność wykonania gładkiej betonowej powierzchni.

Inny rodzaj obróbki oferuje gilotyna do kostki brukowej. Służy ona do przecinania kostek o długości 320 mm i wysokości 140 mm. Świetnie nadaje się też do cięcia cegieł, krawężników, bloczków fundamentowych czy chodnikowych płyt. Konstrukcja ze stali malowanej proszkowo, ręczna dźwignia i trójkątne ostrza gwarantują stabilność oraz szybkość działania.