Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20330010

|

Model: EPP400SW110

Outlet Pojemnik termoizolacyjny - GN 1/1 - 4 x 100 mm - ładowany od przodu

1129,00 zł 1379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1379,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – idealny do transportowania żywności, np. w 4 pojemnikach GN 1/1 o głębokości do 100 mm
  • Termoizolacja – utrzymanie zimnej i gorącej temperatury dań przez ponad 4 godziny
  • Lekkość – sprzęt z polipropylenu spienionego (EPP) o niedużej wadze; materiał nadaje się w 100% do recyklingu, przyjazny środowisku
  • Ergonomia – uformowane uchwyty po obu stronach zapewniają wygodne przenoszenie
  • Wysoka gęstość – materiał jest łatwy do utrzymania w czystości, wytrzymały i bezpieczny

OPIS PRODUKTU

Pojemnik termoizolacyjny - GN 1/1 - głębokość 400 mm

Pojemnik termoizolacyjny marki CAMBRO idealnie sprawdza się w transportowaniu potraw i dostarczaniu ich na imprezy z cateringiem. Model EPP400110 to świetny wybór dla restauracji, barów, cukierni oraz piekarni, które oferują usługę dowozu.

Pojemnik izotermiczny EPP400110 – charakterystyka

Pojemny sprzęt utrzymuje zarówno zimne, jak i gorące potrawy w optymalnej temperaturze przez ponad 4 godziny. Pomieści np. 4 standardowe GN 1/1 o głębokości 100 mm, 2 pojemniki o głębokości 200 mm, 3 opakowania o głębokości po 150 mm lub 6 x 65 mm. Ładuje się go od przodu, posiada zabezpieczenie przed kapaniem.

Ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że termoboks jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Ma wyprofilowane uchwyty oraz niewiele waży. Został wykonany z bardzo lekkiego, a jednocześnie odpornego na uszkodzenia mechaniczne i działanie chemikaliów polipropylenu spienionego (EPP). Tworzywo w 100% nadaje się do recyklingu i jest przyjazne dla środowiska.

Łatwość czyszczenia i bezpieczeństwo dla zdrowia to zasługa wysokiej gęstości materiału. Nie jest on porowaty, co zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń biologicznych (powodujących nieprzyjemny zapach i zagrożenie mikrobiologiczne).

Pojemniki izotermiczne CAMBRO można ustawiać jeden na drugim, co zapewnia wygodniejszy transport i przechowywanie. Model EPP400110 posiada miejsce na etykiety, pozwalające szybko sprawdzić, jakie dania zawiera lub umieścić ulotkę z menu. Pojemnik termoizolacyjny to poręczny i lekki sprzęt, którego nie może zabraknąć w Twoim lokalu!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie