Produkt: EX10500001

|

Model: ELEGANTE 46

Witryna do lodów - 456 l - LED - 4 kółka - jasnozielona, srebrna

Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obszerność – na 11 pojemników z tworzywa lub 10 ze stali nierdzewnej z lodami, łączna pojemność 456 l
  • Siła – dzięki bardzo wydajnemu czynnikowi chłodniczemu i potężnej sprężarce 223 W
  • Praktyczność – z miejscem do przechowywania wewnątrz witryny
  • Jasność – oświetlenie LED sprawia, że Twoje lody będą doskonale oświetlone
  • Mobilność – łatwe przesuwanie dzięki 4 stabilnym kółkom

OPIS PRODUKTU

Zapewnij orzeźwienie! Z mobilną witryną do lodów Crystal

Osłodź dzień sobie i swoim klientom! Dzięki witrynie do lodów Crystal możesz schłodzić i podać wiele smaków. Estetyczna lada do lodów przyciąga wzrok obszernym wnętrzem i jasnym światłem LED  idealnym do zachęcenia dużej liczby amatorów słodkości.

Prezentacja lodów, które rozpłyną się, ale tylko dla Twoich klientów

Konserwator do lodów 456 l oferuje miejsce na 11 plastikowych pojemników z lodami lub 10 ze stali nierdzewnej. Szeroka szklana tafla pozwala w widoczny sposób zaprezentować lody, jednocześnie chroniąc je przed zabrudzeniem. Szkło jest hartowane, odporne na uderzenia, co zmniejsza ryzyko wypadków. Dzięki jasnemu światłu LED szczególnie widowiskowo zaprezentujesz swoje słodkie specjały.

Witryna na lody posiada powierzchnię do serwowania, dzięki której możesz wygodnie obsługiwać swoich klientów. Ponadto na blacie znajduje się miska do czyszczenia chochli do lodów. Pozwala to utrzymać ją w czystości bez konieczności oddalania się z miejsca pracy. Niemniej jednak witryna do lodów dla gastronomii jest w pełni mobilna. Urządzenie łatwo przesuniesz w wybrane miejsce na 4 wytrzymałych kółkach. Możesz je również łatwo odsunąć, aby całkowicie wyczyścić.

W obudowie pojemnej witryny na lody gałkowe przechowasz inne sprzęty. Drzwi z tyłu zapewniają dodatkowe miejsce do magazynowania. Urządzenie wyposażono w kompresor o dużej mocy 223 W, co sprawia, że szybko osiąga żądaną temperaturę pracy. Lodówka do lodów gałkowych o zakresie temperatury -22 / -15°C niezawodnie utrzymuje zimne lody.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie