Dozowniki na papier toaletowy i ręczniki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 6 z 6 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Na wyposażenie publicznych toalet składa się wiele akcesoriów. Wśród nich nie może zabraknąć dozowników i podajników papieru toaletowego oraz ręczników papierowych. To dzięki nim możliwe jest zachowanie higieny osobistej i wysuszenie mokrych rąk. Gdzie zatem znajdziesz pojemniki na te środki czystości? W sklepie expondo.pl!

W tej kategorii umieściliśmy wysokiej jakości dozowniki do papieru toaletowego oraz podajniki do ręczników papierowych. Zostały one stworzone przez renomowane marki physa oraz Merida. Produkty nie tylko są praktyczne, ale łączą w sobie również elegancję z wytrzymałością. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych dozowników do mydeł oraz suszarek do rąk.

Pojemniki na papier toaletowy

W publicznych toaletach w biurach, hotelach, restauracjach czy centrach handlowych stały dostęp do papieru toaletowego to podstawa. Dlatego stosuje się duże rolki, które pozwalają uniknąć częstego uzupełnienia zapasu. Dozowniki marek physa i Merida przystosowano właśnie do tych celów. Są one w stanie pomieścić rolki o średnicach 19 cm, a nawet 26 cm. Papier rozwija się bardzo wygodnie, a specjalne ząbkowane krawędzie wylotów ułatwiają odrywanie odpowiednich ilości listków.

Do dyspozycji masz modele wykonane z ABS-u lub stali nierdzewnej. Oba materiały wyróżniają się odpornością na korozję praz trwałe zabrudzenia. Dzięki temu z łatwością je wyczyścisz i będzie mógł z nich korzystać przez wiele lat. W obudowach znajdują się okienka pozwalające na kontrolowanie tego, ile papieru zostało. Przed kradzieżą chronią zamki otwierane przez dołączone klucze. Całość przymocujesz do ściany za pomocą akcesoriów montażowych oraz nawierconych otworów.

Podajniki ręczników papierowych

Ręczniki papierowe stanowią doskonałą alternatywę dla suszarek do rąk, zwłaszcza w miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia urządzeń elektrycznych. Do ich przechowywania idealnie sprawdzą się podajniki do ręczników papierowych marki Merida. Zastosowano w nich otwory umożliwiające łatwe wyciąganie listków. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać modele o pojemności nawet 500 szt. Obudowy wykonano z niekorodującej stali nierdzewnej. Jej powierzchnia jest na tyle gładka, że bez trudu utrzymasz ją w czystości. Specjalne okienko pozwoli sprawdzić wnętrze dozownika. Lekka konstrukcja umożliwia zamocowanie całości na ścianie.

Zadbaj o wysokiej jakości wyposażenie łazienki publicznej z produktami marek physa i Merida. Dozowniki papieru toaletowego oraz podajniki ręczników papierowych to zaledwie część tego, co producenci mogę Ci zaoferować. Sprawdź pozostałe produkty i złóż zamówienie już dziś!