Drążki do ćwiczeń

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Drążki do podciągania są jednym z najprostszych sprzętów sportowych, które jednocześnie oferują szeroki zakres ćwiczeń, angażując większość partii mięśniowych. łatwa obsługa oraz możliwość zamontowania niemal w każdym miejscu czynią z nich uniwersalne narzędzie do kształtowania sylwetki. Marka Gymrex opracowała ergonomiczne drążki specjalnie przeznaczone do zastosowania w domu (nie należy ich wykorzystywać do użytku komercyjnego).

Drążki montowane do sufitu – wszechstronny trening

Duża liczba uchwytów umożliwia wykonanie różnorodnych ćwiczeń, rozwijających mięśnie ramion, klatki piersiowej lub grzbietu. Ich optymalny rozstaw pozwala wykonać np. podciągnięcia tradycyjne lub z wyskoku czy wznosu nóg, podnoszenie kolan do łokci w zwisie. Dzięki antypoślizgowej powłoce uchwyty pewnie leżą w dłoni.

Mocna konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości stali. Cechuje ją duża nośność oraz wytrzymałość. Nie odkształci się nawet pod znacznym ciężarem, co przekłada się na stabilność w czasie wykonywania ćwiczeń.

Drążek do ćwiczeń – błyskawiczny montaż

Drążki do podciągania montuje się do sufitu, co w przeciwieństwie do sprzętów przykręcanych do ściany, zapewnia większą swobodę treningu. Dzięki dołączonym w komplecie elementom montażowym szybko i prosto przymocujesz urządzenie. Nie zajmuje ono wtedy dużo miejsca, więc w sali treningowej ustawisz również inne sprzęty.

Asortyment sklepu expondo.pl obejmuje różnorodne urządzenia treningowe od Gymrex zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach osób ćwiczących w domu. Znajdziesz u nas sprzęt pomocny przy budowaniu muskulatury oraz kształtowaniu sylwetki np. wielofunkcyjne ławeczki czy atlasy domowe, oraz przy zwiększaniu wydolności organizmu, w tym trampoliny fitness. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz już dzisiaj odpowiadające Ci maszyny do ćwiczeń i wkrocz na ścieżkę zdrowego trybu życia!