Dyspensery do folii stretch

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Wybierz dyspenser do folii stretch z oferty sklepu expondo 

W swojej działalności przygotowujesz palety lub paczki? Praca w magazynie, hurtowni czy firmie wysyłkowej wymaga sprawnego i powtarzalnego działania. Dlatego niezbędny w niej jest dyspenser do folii stretch marki MSW. Jest to sprzęt o wyjątkowo prostej konstrukcji, który dosłownie ułatwia życie. Umożliwia wygodne owinięcie nawet dużych przedmiotów folią.  

Folia stretch doskonale chroni opakowane przedmioty przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Jeśli natomiast chcesz zabezpieczyć np. elementy elektroniczne dodatkowo przed działaniem wilgoci oraz innych czynników, zdecyduj się na pakowarki próżniowe.  

Dlaczego warto kupić dyspenser do folii stretch? 

Dyspenser do folii stretch MSW ułatwia posługiwanie się rolką o szerokości 30-50 cm i średnicy wewnętrznej 20 mm. Z nim szybko i pewnie owiniesz folią produkty, które nie mogą rozpaść się w czasie transportu. Już masz zapakowane przedmioty? Teraz przyszedł czas na ich precyzyjne zważenie przy użyciu wag paczkowych marki Steinberg Systems.  

Który podajnik do folii stretch będzie najlepszy dla Ciebie? 

Podajnik do folii stretch to sprzęt o bardzo prostej konstrukcji i intuicyjnej obsłudze. Niemniej przed zakupem warto przemyśleć swoje potrzeby, ponieważ oferowane modele mogą się od siebie różnić. Zatem na co zwrócić uwagę, wybierając dyspenser do folii stretch? 

  1. Szerokość rolki – określa, czy urządzenie zmieści rolkę, której używasz. Zwykle producenci podają widełki np. od 25 do 50 cm. 

  1. Średnica wewnętrzna rolki – to podobny parametr. Oznacza, czy rolka folii zmieści się na trzpieniu.  

  1. Materiał – powinien zapewniać sprzętowi solidność. Dyspenser metalowy do folii stretch sprawdzi się najlepiej ze względu na swoją stabilność i wytrzymałość. Warto też, aby posiadał antypoślizgowe uchwyty np. z PVC, które zapewnią poręczność.  

Oto najważniejsze parametry dyspensera do folii stretch. Na rynku znajdziesz również podobne produkty wykonane z plastiku, które jednak mogą się nie sprawdzić w codziennym profesjonalnym użytku. Pamiętaj, że pracując w handlu lub wysyłce, potrzebujesz tylko niezawodnych rozwiązań. 

Kolejnymi oprócz podajników do folii stretch są napinacze do taśmy PP. Jeśli podczas przygotowywania palet używasz pasków poliestrowych, to wiesz, jak ważne jest zabezpieczanie ładunków. W tym przypadku spinarka do taśmy stanowi nieocenioną pomoc.  

Dyspenser do folii stretch marki MSW i nie tylko 

W expondo kupisz nie tylko solidny dyspenser do folii stretch, ale również inne elementy wyposażenia, które ułatwią pracę w Twojej firmie. Niezależnie czy jest to biuro, warsztat, hurtownia, sklep czy magazyn. Do użytku w tym ostatnim polecamy wózki magazynowe o różnej konstrukcji. Znajdziesz wśród nich sprzęt przeznaczony do transportowania mebli, beczek, palet i innych artykułów. 

Nie masz jeszcze całkowitego przekonania co do zakupów w naszym sklepie? A co powiesz na szereg dodatkowych korzyści? Robiąc tutaj zakupy, zyskujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także darmowe wysyłki i zwroty, więc nie musisz się martwić wysokimi kosztami dostawy. Masz również 30 dni na rezygnację, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Nie wahaj się i złóż zamówienie w expondo już teraz!