Dyspensery do napojów

Rozglądasz się za dyspenserem do napojów, który mógłby obsłużyć większą uroczystość w Twoim lokalu? Zapoznaj się katalogiem on-line expondo.pl i wybierz dla siebie odpowiednie urządzenie gastronomiczne. W tej kategorii mieszczą się m.in. warniki do wody i dyspensery do czekolady. Wysoka jakość wykonania i pojemność odpowiednia do potrzeb zbiorowego żywienia czyni oferowane przez nas dyspensery do napojów użytecznymi dla firm z branży HoReCa. Uzupełnieniem towarów z tej kategorii są sprzęty do przyrządzania szybkich i smacznych posiłków: grille rolkowe, podgrzewacze do hot dogów i krajalnice do kiełbasy.

Dyspensery do napojów w atrakcyjnej cenie

Prezentowane urządzenia do podgrzewania i wydawania napojów Royal Catering charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz intuicyjną, łatwą obsługą. Dozowanie kawy czy herbaty za ich pomocą jest wygodne. Sprawia to, że z doskonałym rezultatem stanowić mogą dodatek do szwedzkiego stołu lub bufetu na bankiecie.

Produkty marki Royal Catering przechodzą szereg kompleksowych testów. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce urządzenia sprawdzone, które spełniają wysokie standardy jakości i są odpowiednie do kontaktu z żywnością. Dotyczy to wszystkich naszych artykułów, np. krajalnicy do warzyw, frytownicy czy opiekacza salamander.

Większość dyspenserów wykonano ze stali szlachetnej, materiału trwałego, odpornego na działanie wysokiej temperatury, kwasów oraz nie poddającego się korozji. Nadaje on urządzeniom elegancki, ponadczasowy wygląd. Długa żywotność (zachowuje przez dekady połysk) sprawia, że zrobione z niej sprzęty można użytkować latami. Cechuje ją również gładkość powierzchni, dzięki czemu prosto zachować higieniczną czystość umyć za pomocą łagodnego detergentu.

Profesjonalizm Royal Catering

Marka Royal Catering zdobyła uznanie rzeszy naszych klientów z branży HoReCa. Wpływa na to zarówno atrakcyjna cena oferowanych artykułów, jak i ich funkcjonalność. Oferujemy sprzęty do profesjonalnego użytkowania w restauracjach, hotelach, stołówkach oraz firmach cateringowych.

Nasi odbiorcy przywiązują dużą wagę do jakości wykonania oraz podążania za stale zmieniającymi się rynkowymi trendami. Przed wprowadzeniem każdego produktu do oferty expondo.pl badamy więc oczekiwania naszych klientów. Pozwala nam to zaproponować zakup urządzeń funkcjonalnych i nowoczesnych.

W katalogach on-line dostępny jest również m.in. profesjonalny sprzęt spawalniczy grupy Stamos Welding Group, elektronarzędzia od MSW oraz urządzenia Steinberg Systems. Już dzisiaj zapoznaj się z szeroką gamą artykułów i zamów produkt dostosowany do Twoich potrzeb.