Filtry odwróconej osmozy

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Praktyczne filtry odwróconej osmozy to urządzenia przeznaczone do zastosowań w przestrzeniach komercyjnych (biura, ośrodki SPA, sanatoria) oraz w domach amatorów zdrowego stylu życia. Zjawisko polegające na dyfuzji dwóch roztworów o różnym stężeniu przez błonę półprzepuszczalną pozwala na uzyskanie z komunalnego wodociągu wody o wysokim stopniu czystości i wyjątkowym smaku. Można następnie wykorzystać ją do użycia w specjalistycznych urządzeniach lub do bezpośredniego spożycia. Jeżeli zainteresowały Cię produkty z tej kategorii, sprawdź także filtry do wody pitnej oraz zmiękczacze do wody.

Filtry odwróconej osmozy to doskonała filtracja

Oferowane urządzenia dzięki wykorzystaniu szeregu filtrów umożliwiają otrzymanie wody o wyjątkowych parametrach. Surowa woda trafia początkowo do wkładów zgrubnego oczyszczania z polipropylenu, które usuwają resztki rdzy, osady oraz związki organiczne.

Kolejne filtry o skuteczności do 3 mikronów posiadają zdolność wychwytywania metali ciężkich, azotynów i azotanów. Zawdzięczają to wykorzystaniu węgla aktywowanego i węgla otrzymanego z włókna kokosowego. Membrana osmotyczna to wkład, który zmniejsza twardość wody oraz pozwala usunąć mikroby (99,99%). Dodatkowy filtr z włókna jonowymiennego wzbogaci wodę w cenne minerały: wapń, magnez, sód, potas.

Łatwy montaż i kompaktowe wymiary

Systemy odwróconej osmozy pomimo dużej wydajności (190-450 litrów na dzień) to sprzęty odznaczające się kompaktowymi wymiarami. Zmieszczą się z powodzeniem na blacie lub pod zlewozmywakiem. Montaż jest bardzo łatwy i możliwy do przeprowadzenia we własnym zakresie. Wystarczy posiłkować się dołączoną do zestawu instrukcją. Osoby mniej biegłe w sprawach technicznych mogą też skontaktować się z hydraulikiem, któremu instalacja zajmie niewiele czasu.

W kategorii oprócz kompletnych systemów odwróconej osmozy znajdziesz również zapasowe filtry. Poznaj smak krystalicznie czystej wody, zamawiając oferowane urządzenia z dostawą pod wskazany adres!