Produkt: EX10260188

|

Model: STAR_BIN_19

Automatyczny kosz na śmieci - 42 l - wewnętrzny zbiornik - stal nierdzewna

349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezdotykowy – automatyczne otwieranie i zamykanie klapy
  • Czujnik ruchu – zasięg 30 cm i diody LED
  • Elastyczność – wewnętrzny zbiornik ułatwia opróżnianie
  • Mobilność – zasilanie bateriami i poręczny uchwyt
  • Higiena – łatwe czyszczenie dzięki obudowie ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Automatyczny kosz na śmieci 42 l Fromm & Starck

Automatyczny kosz na śmieci marki Fromm & Starck to doskonały element wyposażenia każdego wnętrza. Model STAR_BIN_19 świetnie sprawdzi się w utrzymywaniu porządku w domach, biurach, sklepach, domach wypoczynkowych czy warsztatach.

Bezdotykowy kosz na śmieci STAR_BIN_19 – opis

Duża pojemność 42 l pozwoli na wrzucenie do śmietnika sporej ilości odpadków. Po jego zapełnieniu zawartość wygodnie wyniesiesz za sprawą wyjmowanego pojemnika z rączką. Obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej. Jest ona bardzo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu.

Czujnik ruchu służy do bezkontaktowego otwierania i zamykania klapy kosza. Jego zasięg maksymalny to 30 cm. Wyposażono go w diody LED. Całość zasilana jest 4 bateriami AA (brak w zestawie). Dzięki temu nie musisz stawiać modelu STAR_BIN_19 blisko gniazdka, żeby go podłączyć.

Zadbaj o porządek w swoim domu czy biurze z automatycznym koszem na śmieci Fromm & Starck. Za sprawą bezdotykowej obsługi nie będziesz musiał obawiać się zarazków znajdujących się na klapie kubła. Złóż zamówienie na model STAR_BIN_19 już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie