Produkt: EX10260372

|

Model: STAR_BIN_46

Kosz na śmieci - 45 l - czarny - nóżki

579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Objętość – o pojemności 45 l idealny do kuchni, biur czy sal konferencyjnych
  • Wygoda – pokrywkę możesz otwierać i zamykać za dotknięciem przycisku
  • Wytrzymałość – konstrukcja ze stali nierdzewnej i doskonałe wykonanie zapewniają długą żywotność sprzętu
  • Higiena – powierzchnia ze stali nierdzewnej jest odporna na odciski palców i łatwa w utrzymaniu czystości
  • Mobilność – działa na 6 bateriach AA (brak w zestawie) tam, gdzie chcesz

OPIS PRODUKTU

Odpadki muszą trafić do kosza na śmieci Fromm & Starck!

Kosz możesz łatwo i wygodnie otworzyć za naciśnięciem jednego przycisku. Usuwanie odpadów stanie się niezwykle łatwe dzięki koszowi na śmieci od Fromm & Starck! Elegancki sprzęt nie tylko zachwyca lekkością i funkcjonalnością. Wykorzystaj jego obszerne wymiary wewnętrzne i stabilną konstrukcję, aby śmieci zniknęły z kuchni lub biura.

Jedno naciśnięcie przycisku i pokrywa kosza na śmieci otwiera się!

Ty i Twoi goście możecie bezpiecznie i dyskretnie wyrzucić odpadki do automatycznego kosza na śmieci. Pokrywka nie tylko zasłania odpadki, ale również zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów. Użyj przycisku czujnika, aby wygodnie i bezpiecznie otwierać/zamykać kosz na śmieci 45 l. Twoje ręce mają tylko krótki kontakt koszem, co zapewnia higienę. 

Dzięki 45 l automatyczny kosz na śmieci oferuje dużą pojemność, którą Twoi goście docenią przez długi czas. Otwór 39 x 26 cm w pokrywie ułatwia usuwanie odpadów w kuchni, biurze lub przedpokoju. Połyskujące powierzchnie zachwycają w każdym wnętrzu i są niewrażliwe na odciski palców. Kosz na śmieci będzie Ci służył przez długie lata, podczas których nie pojawią się na nim żadne ślady użytkowania.

Subtelny design nadaje pojemnikowi dyskretny wygląd, który podkreśla jego funkcję. Możesz przymocować worek na śmieci w kilku prostych krokach za pomocą uchwytu wewnątrz wiadra. Automatyczne zamykanie zasilane jest 6 bateriami AA (brak w zestawie). Nie potrzebujesz zewnętrznego źródła zasilania i korzystaj z kosza na śmieci tam, gdzie go potrzebujesz. Alternatywnie możesz otworzyć i zamknąć pokrywę ręcznie.

DANE TECHNICZNE