W obniżonej cenie

Produkt: EX10260129

|

Model: STAR_SEAT_03

Krzesło - białe - do 150 kg - 2 szt.

319,00 zł 349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 349,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komplet – dwa krzesła w zestawie
  • Trwałość – wytrzymałość na obciążenia do 150 kg
  • Komfort – siedziska o wymiarach 500 x 470 mm
  • Ochrona – nakładki na nogi zabezpieczające podłogę
  • Wygoda – łatwy montaż i czyszczenie

OPIS PRODUKTU

Krzesła do biura i domu Fromm & Starck

Wygodne krzesła marki Fromm & Starck stanowią doskonały element wyposażenia każdego wnętrza. Znajdą one zastosowanie zarówno w biurach, jak i w prywatnym użytku. Zestaw STAR_SEAT_03 składa się z dwóch krzeseł.

Krzesła plastikowe STAR_SEAT_03 – opis

Uniwersalne zastosowanie mebli wynika z możliwości umieszczenia ich w różnych miejscach. Ich elegancki design i biały kolor z pewnością wpasują się do wystroju biur, restauracji, hoteli, gabinetów kosmetycznych czy poczekalni. Idealnie sprawdzą się też w kuchniach, jadalniach, salonach i innych domowych pomieszczeniach.

Trwała konstrukcja krzeseł STAR_SEAT_03 to zasługa wykorzystanych materiałów. Siedziska wykonano bowiem z PP, a nogi ze stali pokrytej drewnianą okleiną. Zastosowano też specjalne nakładki chroniące podłogę przed zarysowaniem. Całość wytrzymuje obciążenie do 150 kg.

Za wygodne użytkowanie odpowiadają duże siedziska o wymiarach 500 x 470 mm. Posiadają one oparcia na plecy idealne podczas długich spotkań.

Zadbaj o elegancki wystrój w swoim biurze czy domu z krzesłami marki Fromm & Starck. Są one nie tylko praktyczne, ale i łatwe do złożenia oraz wygodne w czyszczeniu. Przekonaj się sam i złóż zamówienie na zestaw STAR_SEAT_03 już dziś!

DANE TECHNICZNE