W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10260361

|

Model: STAR_LDS_09

Stolik pod laptopa - 60 x 52 cm - 4 kółka - wysokość: 760-1130 mm

719,00 zł 779,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 779,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – regulowana wysokość w zakresie 760-1130 mm
  • Przestronność – duża powierzchnia robocza o wymiarach 60 x 52 cm
  • Stabilność – powlekany blat i wytrzymała konstrukcja stalowa o nośności 8 kg
  • Komfort – wygodna regulacja
  • Mobilność – łatwe przesuwanie na czterech kółkach

OPIS PRODUKTU

Elastycznie regulowana wysokość: stolik na laptopa marki Fromm & Starck

Stwórz mobilne i wygodne miejsce pracy dzięki stolikowi pod laptopa marki Fromm & Starck. Jest tak kompaktowy jak sam laptop i oferuje idealne miejsce do przechowywania najważniejszych narzędzi pracy. Dzięki powlekanemu blatowi powierzchnia biurka jest niezwykle wytrzymała.

Pracuj wygodnie z mobilnym stolikiem pod laptopa

Często potrzebujesz odpowiedniego miejsca na laptopa. W czasie prezentacji, w laboratorium, w warsztacie i zawsze, kiedy chcesz mieć go pod ręką. Sprawdzi się jako mobilne miejsce pracy w biurze lub podczas spotkania. Stojak do laptopa z regulacją wysokości można dostosować do każdej sytuacji.

Stolik pod laptopa ma obszerny blat o wymiarach 60 x 52 cm, co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na duże notebooki lub projektory. Aby uzyskać optymalną postawę podczas pracy, wysokość można łatwo wyregulować w zakresie 760-1130 mm. Stabilna konstrukcja z powlekanych rurek stalowych oraz blat o grubości 16 mm gwarantują nośność do 8 kg. Cztery kółka, za pomocą których można przesunąć stolik na laptopa w dowolne miejsce, zapewniają maksymalną mobilność.

Dzięki swoim elastycznym właściwościom sprzęt nadaje się nie tylko jako mebel biurowy. Może służyć również jako stolik przy łóżku. 

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

+ celkově perfektní zpracování - prvky kovová konstrukce do sebe pasují dokonale, MDF deska má kvalitně zpracované hrany, kvalitní lakování + nožní pedál umožňuje velmi plynulý pohyb směrem vzhůru + stlačení zpět dolů nevyžaduje moc síly + kolečka s funkcí brzdy