Produkt: EX10260054

|

Model: STAR_WBMP_04

Tablica magnetyczna - biała - 300 x 120 cm

789,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – mocna aluminiowa rama
  • Trwałość – płyta nie przebarwia się po długim użytkowaniu
  • Praktyczność – przydatna podczas prezentacji i do umieszczania notek z przypomnieniami
  • Wygodne korzystanie – łatwy montaż oraz obsługa
  • Akcesoria – wszystkie najpotrzebniejsze elementy dołączono do zestawu

OPIS PRODUKTU

Tablica magnetyczna 120 x 300 cm Fromm & Starck

Biała tablica magnetyczna Fromm & Starck to praktyczny element wyposażenia biura, sali konferencyjnej, szkolnej klasy, gabinetu lekarskiego czy nawet domu. Wymiary modelu STAR_WBMP_04 (120 x 300 cm) doskonale sprawdzą się w trakcie prezentacji, nauki lub zapisywania wyników podczas wydarzeń sportowych.

Biała tablica suchościeralna STAR_WBMP_04 – opis

Solidne wykonanie pozwoli korzystać z produktu przez wiele lat. Mocna aluminiowa rama skutecznie utrzymuje całą konstrukcję. Z kolei płyta ze stali powlekanej nie przebarwia się nawet po długim użytkowaniu. Tablicę suchościeralną z łatwością przymocujesz do ściany zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Uniwersalne zastosowanie modelu STAR_WBMP_04 sprawia, że z pewnością wykorzystasz go w swojej firmie lub domu. Jest on niezastąpiony podczas burz mózgów oraz planowania strategii działania. Przyda się też w trakcie przemówień, zwłaszcza w miejscach bez projektora. Produkt posłuży Ci do obrazowego przedstawienia swoich pomysłów wszystkim zgromadzonym.

Liczne akcesoria dołączone do zestawu ułatwiają użytkowanie tablicy. Poza magnesami dostarczamy też aluminiową tackę na przybory np. markery. Przymocujesz ją do każdej krawędzi ramy. Ponadto w paczce znajdziesz 4 śruby, 4 zaślepki i 2 haki służące do powieszenia produktu na ścianie.

Usprawnij swoją pracę lub naukę dzięki praktycznej tablicy magnetycznej niemieckiej marki Fromm & Starck. Wygodne użytkowanie i wieloletnia wytrzymałość sprawiają, że model STAR_WBMP_04 będzie niezastąpiony w Twoim biurze. Przekonaj się już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie