Frytownice beztłuszczowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 0 z 0 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

W sklepie expondo.pl znajdziesz między innymi wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny. Jedną z kategorii stanowią nowoczesne frytownice beztłuszczowe marki Bredeco, które docenią klienci ceniący sobie zdrową, niskokaloryczną żywność, a także zwolennicy filozofii Slow Food. Urządzenia te przeznaczone są głownie do użytku domowego i oferują funkcje pieczenia, opiekania, smażenia, podgrzewania i grillowania.

Klienci, którzy dokonali zakupu sprzętu gastronomicznego korzystając naszej strony internetowej, nie tylko chwalą sobie wysoką jakość nabytego sprzętu, ale również profesjonalizm obsługi i fachowość odpowiedzi udzielonych na zadawane pytania. Dużą popularnością cieszą się np. wydajne frytownice, efektowne fontanny czekoladowe, a także rewolucyjne urządzenia do gotowania sous vide.

Frytownice beztłuszczowe – Bredeco

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii przepływu wirowego powietrza, urządzenia do smażenia beztłuszczowego znakomicie sprawdzą się podczas przygotowywania chrupiących frytek, nuggetsów, ryb, warzyw itp. Dodatkową zaletą jest brak zabrudzeń, które mogłyby być wywołane przez olej.

Frytkownice beztłuszczowe są bardzo łatwe w obsłudze. Sterowanie odbywa się za pomocą intuicyjnego, cyfrowego panelu dotykowego z ekranem LCD. To na nim wyświetlane są aktualne parametry robocze, a także rodzaj procesu obróbki żywności, czyli: pieczenia, opiekania, smażenia, podgrzewania i grillowania.

Prezentowane urządzenia do smażenia beztłuszczowego wykonano wedle zasad niemieckiej precyzji. Są one więc niezawodne w działaniu i charakteryzują się solidną konstrukcją. Identyczne zalety posiadają produkty innej cenionej marki gastronomicznej, dostępnej w sklepie expondo.pl, czyli Royal Catering np. stoły robocze, bemary i warniki do makaronu.

Wydajne przygotowywanie potraw bezpiecznych dla zdrowia

Sprzęt Bredeco znajdujący się w tej kategorii charakteryzuje się pojemnością pozwalającą na sporządzenie wielu porcji przekąski. Dostępne funkcje pozwalają określić temperaturę roboczą oraz czas pracy w odpowiednich zakresach. Po zakończeniu działania sprzęt automatycznie wyłącza się, informując o tym za pomocą sygnału dźwiękowego.

Frytownice beztłuszczowe są bardzo łatwe do przetransportowania. Zaleta ta wynika z ich rozmiarów oraz wagi. Urządzenie można więc swobodnie przenieść ustawić w odpowiednim do tego miejscu. Nad bezpieczeństwem czuwa wydajny wentylator, chłodzący wnętrze obudowy, zaś elementy mające kontakt z żywnością pokryte zostały nieprzywierającą powłoką.

Zapoznając się z ofertą sprzętu od Bredeco dostępnej na stronie sklepu expondo.pl, koniecznie sprawdź też inne kategorie produktów. Wśród nich na znajdziesz profesjonalne wyposażenie gastronomii marki Royal Catering, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie działalności w branży HoReCa. Sprawdź nasze urządzenia chłodnicze, sprzęt do obróbki mięsa i wędlin, a także wyposażenie baru.