Produkt: EX10230213

|

Model: GR-MG63

Maszyna do treningu bicepsów - 135 kg

5649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – idealna do studia fitness lub domowej siłowni
  • Praktyczność – regulowana wysokość siedziska
  • Dobra forma – do treningu bicepsów
  • Wysoka jakość – trwały, wysokogatunkowy materiał
  • Wygoda – komfortowy wyściełany podłokietnik

OPIS PRODUKTU

Maszyna do treningu bicepsów od Gymrex do Twojej siłowni!

Prowadzisz studio fitness lub chcesz założyć domową siłownię? Aby trenować bicepsy i ramiona, potrzebujesz maszyny do treningu bicepsów od Gymrex! 100% komfortu, wysokiej jakości materiał i duża elastyczność! Dzięki sprzętowi rozszerzasz swoje możliwości treningowe oraz inwestujesz w zdrowie, siłę i dobre samopoczucie!

Wysoka jakość i stabilność – urządzenie do treningu bicepsów!

Dzięki stali malowanej proszkowo urządzenie do treningu bicepsów jest niezwykle stabilne i może wytrzymać maksymalny ciężar do 135 kg. Dzięki temu nadaje się do szerokiej gamy metod treningowych dla sportowców o różnej sile, niezależnie od tego, czy są początkującymi, czy profesjonalistami. Ponadto wysokość siedziska można elastycznie regulować i jest ona odpowiednia dla szerokiej gamy rozmiarów ciała.

Podłokietnik sprzętu do treningu bicepsów jest wykonany z pianki wyściełanej skórą PU, dzięki czemu ramiona można wygodnie oprzeć podczas treningu. Za sprawą stalowej konstrukcji i czarnego koloru maszyna do treningu bicepsów ma optymalny wygląd pasujący do siłowni i nadaje się do każdego rodzaju studia fitness oraz domowego kącika ćwiczeń. 

DANE TECHNICZNE