Produkt: EX10230192

|

Model: GR-ATM21

Nadmuchiwana mata gimnastyczna - 190 kg - 500 x 100 x 20 cm - zielony

1679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – nadaje się do wszystkich ćwiczeń na podłodze, np. gimnastyki, ale także do treningu parkour lub kung fu
  • Bezpieczeństwo – materiał i wykonanie sprawiają, że mata jest antypoślizgowa, trwała i nie odkształca się
  • Sprężystość – dzięki grubości materiału 1000 DEN i specjalnej konstrukcji
  • Mobilność – zajmuje mało miejsca po złożeniu; cztery uchwyty ułatwiają transport nadmuchanego materaca
  • Proste czyszczenie – po wypełnieniu powierzchnię można po prostu wytrzeć

OPIS PRODUKTU

Materac do ćwiczeń gimnastycznych - 500 x 100 x 20 cm - zielony

Dmuchany materac gimnastyczny GR-ATM21 marki Gymrex zapewnia każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji podczas wykonywania ćwiczeń. Ze względu na swoją solidność sprawdzi się tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych, a także w domu. Po spuszczeniu powietrza łatwo ją przechowasz i przeniesiesz – ma zapięcia na rzepy.

Nadmuchiwana mata gimnastyczna do ćwiczeń – opis

Duża wytrzymałość to zasługa wykonania z trwałego PVC 1000 DEN z podwójnymi ściankami. Dzięki zastosowanemu materiałowi dmuchana mata gimnastyczna jest bezpieczna, antypoślizgowa i nie odkształca się. Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar).

Wymiary 500 x 100 x 20 cm i udźwig 190 kg sprawiają, że ze ścieżki akrobatycznej mogą korzystać osoby o różnym wzroście oraz wadze. Nadaje się ona do większości aktywności sportowych, podczas których zmniejszy siłę upadku oraz pozwoli korzystać z miękkiego podłoża.

Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut (dostawa jej nie obejmuje). Dzięki nylonowym uchwytom model GR-ATM21 wygodnie przeniesiesz. Jego powierzchnię łatwo wyczyścisz. W zestawie znajdują się 2 łaty samoprzylepne do napraw.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA