Produkt: EX10230235

|

Model: GR-MG69

Orbitrek - sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu - 130 kg - stal

4779,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Nadaje się do zewnętrznej siłowni – wysokiej jakości materiały są odporne na warunki atmosferyczne i korozję
  • Przyjazność dla użytkownika – łatwa obsługa umożliwia korzystanie przez osoby na różnym poziomie zaawansowania
  • Wszechstronność – idealny do treningu wytrzymałościowego i do rozbudowy mięśni
  • Wytrzymałość – solidna stalowa konstrukcja znosi obciążenie do 130 kg
  • Stabilność – stalową kotwę dla bezpieczeństwa betonuje się w gruncie

OPIS PRODUKTU

Przyjazny w obsłudze orbitrek o nośności 130 kg

Orbitrek GR-MG69 marki Gymrex umożliwia intensywny trening mięśni tułowia, ramion oraz nóg – i to na świeżym powietrzu! Trenażer sprawdza się doskonale w użytku na siłowni pod chmurką, ponieważ solidną konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Dzięki prostej obsłudze ze sprzętu mogą korzystać różne grupy wiekowe.

Łatwy trening ciała z trenażerem eliptycznym

Orbitrek to jedno z najpopularniejszych urządzeń fitness, ponieważ jest odpowiedni dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Urządzenie marki Gymrex naśladuje ruchy wykonywane w trakcie wchodzenia po schodach i biegania. Podczas ćwiczeń pracuje więc całe ciało, a tym samym trenujesz ręce, nogi oraz mięśnie tułowia. W zależności od prędkości ruchów można traktować je jako rozgrzewkę lub trening całego ciała.

Obsługa jest intuicyjna – po prostu stań na wyznaczonym miejscu i użyj wyściełanych uchwytów do wykonywania ruchów. Regularne treningi na urządzaniu poprawiają ogólny stan zdrowia i mogą wzmacniać układ sercowo-naczyniowy.

Orbitrek mechaniczny o długiej żywotności

Orbitrek do ćwiczeń został wykonany ze stali, dlatego świetnie sprawdza się podczas wykorzystywania na zewnątrz pomieszczeń. Odporny na korozję materiał bardzo dobrze znosi okresowe działanie wiatru, deszczu i śniegu. Solidność konstrukcji zapobiega jednocześnie uszkodzeniu jej w wyniku wandalizmu. Trenażer waży 96.7 kg i można go dla bezpieczeństwa zakotwiczyć w ziemi. Rączki urządzenia zrobiono natomiast z polichlorku winylu (PVC), co sprawia, że zapewniają dobry uchwyt podczas ćwiczeń. Materiał o doskonałej odporności na promieniowanie słoneczne przyczynia się też do zwiększenia żywotności sprzętu.

Zalecenie dotyczące instalacji: zwróć uwagę, aby orbitrek zamontować na środku wolnego obszaru o wymiarach 4400 x 3600 mm.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie