Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20230165

|

Model: GR-MG47

Outlet Platforma wibracyjna - 3 tryby treningowe - 30 poziomów szybkości

415,20 zł 519,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 519,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Funkcjonalność – idealna do szybkiego i intensywnego treningu
  • Akcesoria – 2 linki do ćwiczenia górnej części ciała
  • Bezpieczeństwo – gumowa mata zapewnia doskonałą stabilność
  • Indywidualne dopasowanie – 3 tryby, 30 poziomów szybkości
  • Wygoda – łatwa zmiana ustawień podczas ćwiczeń za pomocą pilota

OPIS PRODUKTU

Platforma wibracyjna - 3 tryby - 30 poziomów szybkości

Nowoczesna platforma wibracyjna marki Gymrex to świetny sprzęt do domowych ćwiczeń. Model GR-MG47 nadaje się dla zaawansowanych oraz początkujących użytkowników. Pomaga zachować doskonałą kondycję, a także poprawić wydolność organizmu oraz zmniejszyć masę ciała. Doskonale sprawdza się zwłaszcza do krótkich i intensywnych treningów.

Mata wibracyjna GR-MG47 – charakterystyka

Uniwersalność wynika z opcji indywidualnego dostosowania do potrzeb. Sprzęt dysponuje 3 trybami treningowymi (P1, P2, P3) oraz 30 poziomami prędkości. Zmienianie ustawień jest bardzo wygodne dzięki wyposażeniu urządzenia w zdalnego pilota. Za pomocą 2 linek można trenować górne partie ciała.

Solidna konstrukcja przekłada się na długą żywotność modelu GR-MG47. Gumowa mata zapewnia doskonałą stabilność i bezpieczeństwo trenującemu. Z kolei antypoślizgowe nóżki poprawiają przyczepność sprzętu oraz chronią podłogę przed zarysowaniami.

Platforma wibracyjna marki Gymrex to doskonały sprzęt do stymulacji mięśni brzucha, ud i pośladków. Regularne treningi poprawiają przemianę materii oraz pomagają zachować właściwą wagę. Zamów model GR-MG47 z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie