Produkt: EX10230006

|

Model: GR-PT50

Poręcz stacjonarna - drążek

999,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Do domowego zastosowania – dla amatorów
  • Funkcjonalność – 4 stanowiska ćwiczeń
  • Wytrzymałość – solidna konstrukcja, wykonanie ze stali
  • Ergonomia – łatwe dopasowanie do domowego wnętrza
  • Prosty montaż – niezbędne akcesoria w zestawie

OPIS PRODUKTU

Poręcz stacjonarna

Poręcz stacjonarna marki Gymrex to urządzenie przeznaczone do szerokiego wachlarzu ćwiczeń mięśni rdzenia, ramion, klatki piersiowej, pleców i niemal wszystkich partii ciała. Produkt jest niezwykle solidny oraz trwały. Model GR-PT50 odnajdzie zastosowanie w użytku domowym; nie nadaje się do komercyjnego zastosowania.

Poręcz wielofunkcyjna Gymrex ‒ opis

Trwała konstrukcja poręczy wielofunkcyjnej sprawia, że jej zwarta, solidna rama udźwignie ciężar 110 kg. Odporność na uszkodzenia wynika z użycia wysokiej jakości stali, gwarantującej długotrwałą i niezawodną żywotność urządzenia. Dzięki temu jest ono bezpieczne oraz stabilne. Gumowe nóżki poprzez amortyzowanie wstrząsów zapobiegają ślizganiu się poręczy, a jednocześnie chronią podłogę przed zniszczeniem i zarysowaniem.

Szeroka funkcjonalność modelu GR-PT50 umożliwia dostosowanie go do zróżnicowanych treningów, angażujących niemal całe ciało. Pozwala wykonać m.in. ćwiczenia nachwytem (pull up) i podchwytem (chin-up), wśród nich zaś szczególnie: podciąganie, podciąganie szerokim chwytem, podciąganie za głowę, podciąganie jednorącz, ćwiczenia cliffhangers, podciąganie z obciążeniem, dipy, dipy Gironda, odwrotne dipy, push-upy, unoszenie kolan i wiele innych.

Cztery stanowiska ćwiczeń sprawiają, że poręcz stacjonarna marki Gymrex może zostać łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb treningowych każdego użytkownika. Pionowe stanowisko przyciągania kolan pomaga wyrzeźbić mięśnie klatki piersiowej i osiągnąć wymarzony sześciopak. Stanowisko do pompek pozwala intensywnie trenować, zwiększając jednocześnie komfort dzięki wyściełanym, wygodnym uchwytom. Punkt wielu chwytów służy do wzmacniania mięśni ramion dzięki trzem rodzajom wykonywanych tu ćwiczeń – podciągania w chwycie szerokim, wąskim oraz neutralnym. Miejsce do wykonywania dipów przeznaczone jest zaś do kształtowania mięśni trójgłowych, klatki piersiowej i ramion. Przyczynia się do osiągnięcia niesamowitej siły górnej części ciała.

Wysoki komfort ćwiczeń zapewniają wyjątkowo grube i „oddychające” podkładki pod plecy i ramiona. Poprzez wypełnienie perłową bawełną, pokrytą syntetyczną, antypoślizgową skórą z precyzyjnym obszyciem, sprawiają one, że trening cechuje się podwyższoną wygodą oraz niwelują zmęczenie użytkownika. Sprzęt jest łatwy w montażu i posiada w zestawie wszystkie niezbędne elementy. Ergonomiczna konstrukcja poręczy pozwala dopasować ją do domowej przestrzeni – zarówno dzięki walorom estetycznym, jak i dogodnym, oszczędnym rozmiarom.

Wielofunkcyjna poręcz stacjonarna marki Gymrex stanowi nieodłączne wyposażenie siłowni domowej. Produkt zapewnia kompleksowe i urozmaicone ćwiczenia górnych partii ciała. Model GR-PT50 cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz jakością wykonania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie