Produkt: EX10230218

|

Model: GR-MG111

Poręcze do dipów - wyściełane uchwyty - 100 kg

239,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – doskonałe wsparcie treningu mięśni górnych partii ciała, szczególnie pleców, klatki piersiowej, ramion, brzucha i tricepsa oraz bicepsa
  • Odporność – na poręczach do dipów może ćwiczyć użytkownik o masie ciała do 100 kg
  • Bezpieczeństwo – antypoślizgowe wykończenia zapewniają pewny chwyt
  • Łatwy montaż – dzięki dostarczonym akcesoriom montażowym i szczegółowej instrukcji
  • Trwałość – dzięki wytrzymałej stali Q235 i stabilnej konstrukcji

OPIS PRODUKTU

Idealnie wytrenowana górna część ciała dzięki poręczom do dipów ze stali (Q235)

Poręcze do dipów to wszechstronna pomoc treningowa dla mięśni całej górnej partii ciała. Uchwyty do pompek idealnie wspierają Cię w podnoszeniu, podciąganiu i treningu mięśni brzucha. Dzięki uniwersalnym wysokim poręczom do dipów plecy, klatkę piersiową, ramiona, brzuch, triceps i biceps skutecznie oraz delikatnie wzmocnisz. Sprzęt sprawdzi się w małych pomieszczeniach i domowych siłowniach.

Sport i zdrowie w małej przestrzeni: efektywny trening siłowy na wielofunkcyjnych wysokich poręczach do dipów

Konstrukcja wysokich poręczy do dipów umożliwia niewiarygodną różnorodność ćwiczeń z własnym ciężarem. Paraletki gwarantują zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom efektywny trening z szybką budową mięśni. Oprócz siły mięśni możesz trenować także wytrzymałość, koordynację i poczucie równowagi. Dzięki dwóm wyściełanym uchwytom sprzęt nadaje się do podciągania ciała i nóg na wiele różnych sposobów. Jednocześnie wspierane jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i zapobieganie nieprawidłowym obciążeniom. Dwa antypoślizgowe uchwyty zapewniają przyczepność i stabilność rąk nawet podczas intensywnych sesji.

Przy maksymalnej wytrzymałości 100 kg poręcze do dipów są szczególnie odporne. Oprócz stabilnej konstrukcji zapewnia to wysokiej jakości stal (Q235), z której wykonano ramę. Higieniczny materiał łatwo wyczyścisz. Dzięki dostarczonym akcesoriom montażowym i szczegółowej instrukcji poręcz do dipów jest szybko gotowa do użycia i może służyć do efektywnego treningu całej górnej części ciała. Za sprawą kompaktowej konstrukcji paraletki wysokie można łatwo schować nawet w małym pomieszczeniu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie