Produkt: EX10230232

|

Model: GR-MG66

Prasa do nóg - sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu - 130 kg - stal

2549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Nadaje się do zewnętrznej siłowni – wysokiej jakości materiały są odporne na warunki atmosferyczne i korozję
  • Przyjazność dla użytkownika – łatwa obsługa umożliwia korzystanie przez osoby na różnym poziomie zaawansowania
  • Wszechstronność – idealny do treningu wytrzymałościowego i do rozbudowy mięśni
  • Wytrzymałość – solidna stalowa konstrukcja znosi obciążenie do 130 kg
  • Stabilność – stalową kotwę dla bezpieczeństwa betonuje się w gruncie

OPIS PRODUKTU

Przyjazna w obsłudze prasa do nóg o nośności 130 kg

Prasa do nóg GR-MG66 marki Gymrex umożliwia intensywny trening mięśni bioder i nóg – i to na świeżym powietrzu! Trenażer sprawdza się doskonale w użytku na siłowni pod chmurką, ponieważ solidną konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Dzięki prostej obsłudze ze sprzętu mogą korzystać różne grupy wiekowe.

Łatwy trening ciała z prasą do ćwiczenia nóg

Trenażer nóg to jedno z najpopularniejszych urządzeń fitness, ponieważ jest odpowiedni dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Urządzenie marki Gymrex opiera się podczas działania na ciężarze ciała osoby ćwiczącej. Pracuje wówczas dolna część ciała: pośladki, uda i łydki. W zależności od prędkości ruchów można traktować je jako rozgrzewkę lub trening nóg.

Obsługa jest intuicyjna i bezpieczna: po prostu usiądź, postaw stopy na wyznaczonych miejscach i teraz odepchnij się od centrum kolumny. Upewnij się, że kolana są równomiernie rozstawione oraz uważaj, aby nie wciskać kolan do końca. Regularny trening na prasie do nóg poprawia ogólną kondycję wzmacnia dolne partie ciała.

Trenażer do ćwiczeń został wykonany ze stali, dlatego świetnie sprawdza się podczas wykorzystywania na zewnątrz pomieszczeń. Odporny na korozję materiał bardzo dobrze znosi okresowe działanie wiatru, deszczu i śniegu. Solidność konstrukcji zapobiega jednocześnie uszkodzeniu jej w wyniku wandalizmu. Prasa do nóg waży 62,9 kg i można ją dla bezpieczeństwa zakotwiczyć w ziemi. Wygodne plastikowe siedziska zostały z kolei wyposażone w nakładkę o grubości 30 mm. 

Zalecenie dotyczące instalacji: zwróć uwagę, aby prasę zamontować na środku wolnego obszaru o wymiarach 4750 x 3500 mm.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie