Produkt: EX10230237

|

Model: GR-MG71

Wioślarz - sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu - 130 kg - stal

2279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Nadaje się do zewnętrznej siłowni – wysokiej jakości materiały są odporne na warunki atmosferyczne i korozję
  • Przyjazność dla użytkownika – łatwa obsługa umożliwia korzystanie przez osoby na różnym poziomie zaawansowania
  • Wszechstronność – idealny do treningu wytrzymałościowego i do rozbudowy mięśni
  • Wytrzymałość – solidna stalowa konstrukcja znosi obciążenie do 130 kg
  • Stabilność – stalową kotwę dla bezpieczeństwa betonuje się w gruncie

OPIS PRODUKTU

Przyjazny w obsłudze wioślarz treningowy o nośności 130 kg

Wioślarz GR-MG71 marki Gymrex umożliwia intensywny trening mięśni tułowia, ramion oraz nóg – i to na świeżym powietrzu! Trenażer sprawdza się doskonale w użytku na siłowni pod chmurką, ponieważ solidną konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Dzięki prostej obsłudze ze sprzętu mogą korzystać różne grupy wiekowe.

Łatwy trening ciała z ergometrem wioślarskim

Wioślarz to jedno z najpopularniejszych urządzeń fitness, ponieważ jest odpowiedni dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Urządzenie marki Gymrex naśladuje ruchy wykonywane w trakcie pływania łodzią. Podczas ćwiczeń pracuje więc całe ciało, a tym samym trenujesz ręce, nogi oraz mięśnie tułowia. W zależności od prędkości wiosłowania można traktować je jako rozgrzewkę lub trening całego ciała.

Obsługa jest intuicyjna – po prostu usiądź na siodełku, oprzyj nogi na wyznaczonym miejscu i użyj wyściełanych uchwytów do wykonywania ruchów wiosłowania. Regularne treningi na ergonometrze poprawiają ogólny stan zdrowia i mogą zapobiegać bólom pleców.

Wioślarz mechaniczny o długiej żywotności

Wioślarz do ćwiczeń został wykonany ze stali, dlatego świetnie sprawdza się podczas wykorzystywania na zewnątrz pomieszczeń. Odporny na korozję materiał bardzo dobrze znosi okresowe działanie wiatru, deszczu i śniegu. Solidność konstrukcji zapobiega jednocześnie uszkodzeniu jej w wyniku wandalizmu. Trenażer wioślarski waży 46.9 kg i można go dla bezpieczeństwa zakotwiczyć w ziemi. Wygodne plastikowe siedzisko zostało z kolei wyposażone w nakładkę o grubości 30 mm. Rączki urządzenia zrobiono natomiast z polichlorku winylu (PVC), co sprawia, że zapewniają dobry uchwyt podczas ćwiczeń. Materiał o doskonałej odporności na promieniowanie słoneczne przyczynia się też do zwiększenia żywotności wioślarza.

Zalecenie dotyczące instalacji: zwróć uwagę, aby wioślarz zamontować na środku wolnego obszaru o wymiarach 4000 x 3900 mm.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA