Produkt: EX10230231

|

Model: GR-MG65

Wyciąg górny i wyciskanie siedząc - sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu - 130 kg - stal

4629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Nadaje się do zewnętrznej siłowni – wysokiej jakości materiały są odporne na warunki atmosferyczne i korozję
  • Przyjazność dla użytkownika – łatwa obsługa umożliwia korzystanie przez osoby na różnym poziomie zaawansowania
  • Wszechstronność – idealny do treningu wytrzymałościowego i do rozbudowy mięśni
  • Wytrzymałość – solidna stalowa konstrukcja znosi obciążenie do 130 kg
  • Stabilność – stalową kotwę dla bezpieczeństwa betonuje się w gruncie

OPIS PRODUKTU

Przyjazne w obsłudze wyciąg górny i wyciskanie siedząc o nośności 130 kg

Wyciąg górny i wyciskanie siedząc GR-MG65 marki Gymrex umożliwiają intensywny trening mięśni pleców, ramion oraz klatki piersiowej – i to na świeżym powietrzu! Trenażer sprawdza się doskonale w użytku na siłowni pod chmurką, ponieważ solidną konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Dzięki prostej obsłudze ze sprzętu mogą korzystać różne grupy wiekowe.

Łatwy trening ciała z wyciskaniem siedząc oraz wyciągiem górnym

Wyciąg górny i wyciskanie siedząc to jedne z najpopularniejszych urządzeń fitness, ponieważ są odpowiednie dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Sprzęt marki Gymrex opiera się podczas działania na ciężarze ciała osoby ćwiczącej. Pracują wówczas ramiona oraz klatka piersiowa. W zależności od prędkości ruchów można traktować je jako rozgrzewkę lub trening nóg.

Obsługa jest intuicyjna i bezpieczna: trenując na wyciągu po prostu usiądź oraz pociągnij za uchwyty. Ćwicząc wyciskanie, usiądź na siedzeniu z oparciem i odsuwaj je od siebie. Regularny trening na sprzęcie poprawia ogólną kondycję wzmacnia układ mięśniowy.

Trenażer do ćwiczeń został wykonany ze stali, dlatego świetnie sprawdza się podczas wykorzystywania na zewnątrz pomieszczeń. Odporny na korozję materiał bardzo dobrze znosi okresowe działanie wiatru, deszczu i śniegu. Solidność konstrukcji zapobiega jednocześnie uszkodzeniu jej w wyniku wandalizmu. Atlas do ćwiczeń waży 95.6 kg i można go dla bezpieczeństwa zakotwiczyć w ziemi. Wygodne plastikowe siedziska zostały z kolei wyposażone w nakładkę o grubości 30 mm. 

Zalecenie dotyczące instalacji: zwróć uwagę, aby urządzenie zamontować na środku wolnego obszaru o wymiarach 4800 x 3500 mm.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA