Produkt: EX10490000

|

Model: 9012M

Klucz pneumatyczny - 1100 Nm

959,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – moment obrotowy 1100 Nm i duża prędkość obrotowa 10000 obr./min
  • Regulacja – moc lub prędkość i kierunek obrotów
  • Precyzja – dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze
  • Ergonomia – mechanizm podwójnego młotka o niskim poziomie wibracji i rękojeść dopasowana do dłoni zapobiegają zmęczeniu
  • Praktyczność – wywiewane powietrze jest kierowane w dół przez uchwyt

OPIS PRODUKTU

Bardzo krótki udarowy klucz pneumatyczny do pracy w ciasnych przestrzeniach

Dzięki momentowi obrotowemu wynoszącemu 1100 Nm i niezwykłej prędkości obrotowej 10000 obr./min klucz pneumatyczny z HAZET jest potężnym narzędziem. Bez wysiłku dokręca lub luzuje połączenia śrubowe. Ułatwia pracę przy licznych żmudnych naprawach pojazdów. Dzięki wyjątkowo krótkiej konstrukcji niezawodnie pomaga podczas pracy w ciasnych przestrzeniach.

Klucz udarowy do kompresora HAZET

Wysokowydajny mechanizm udarowy klucza pneumatycznego działa w szczególnie zrównoważony sposób, pomimo wysokich parametrów. Dzięki temu występują tylko niskie wibracje, co sprawia, że możesz bez większego wysiłku dłużej pracować. Ponadto ergonomiczny, izolowany na zimno uchwyt, niewielka waga i kompaktowy rozmiar gwarantują precyzyjną obsługę oraz optymalny komfort użytkowania.

Regulacja jest łatwo dostępna na urządzeniu i umożliwia ciągłą pracę. Powietrze odprowadzane kieruje się w dół przez uchwyt i nie przeszkadza w pracy. Dzięki wysokiej jakości komponentom, wytrzymałym materiałom i pierwszorzędnemu wykonaniu, profesjonalny klucz udarowy pneumatyczny wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki warsztatowe. Jest to trwałe narzędzie pneumatyczne, w które warto zainwestować.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie