Produkt: EX10490024

|

Model: 1979NW/3

Lampy warsztatowe - 3-częściowy zestaw - LED - bezprzewodowe ładowanie - magnetyczne

729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Jasność – energooszczędne lampy LED o dużej mocy świetlnej
  • Bezpieczeństwo – o klasie ochrony IP65 zabezpieczone przed kurzem i strumieniami wody
  • Wygoda – łatwe ładowanie na podkładce magnetycznej
  • Wszechstronność – do oświetlenia punktowego i obszarowego
  • Ściemnianie – indywidualna regulacja światła za naciśnięciem przycisku

OPIS PRODUKTU

Bezprzewodowo ładowane lampy warsztatowe z jasnym światłem LED

Jasne, ściemniane, bezprzewodowe — nie ma nic lepszego niż to. Użyj 3-częściowego zestawu lamp warsztatowych marki HAZET, aby podczas prac przy pojazdach oświetlić stanowisko pracy za naciśnięciem przycisku. Kompaktowe lampy wygodnie naładujesz i przechowasz na magnetycznej podkładce ładującej. Dzięki lampie górnej i głównej przygotujesz się na wszelkie ewentualności.

Lampy warsztatowe LED do komfortowej pracy przy samochodzie i nie tylko

Zestaw lamp warsztatowych składa się z latarek długopisowej i poręcznej kieszonkowej oraz podkładki do ładowania. Obie lampy mają światła górne do punktowego oświetlenia i główne do dużych obszarów. Za pomocą jednego przycisku włączysz i wyłączysz lampę oraz przełączysz się między górnym a głównym światłem. Najważniejsze: możesz płynnie ściemniać światło główne do pożądanej jasności.

Wszystkie części w zestawie są zaopatrzone w magnesy, więc przytwierdzisz je do wielu miejsc w warsztacie np. na podnośniku. Dzięki temu zawsze masz pod ręką praktycznego pomocnika. Podkładkę zamontujesz na ścianie za pomocą śrub. Obie lampy warsztatowe naładujesz, umieszczając je na podkładce. Proces ładowania rozpoczyna się natychmiast. Praktyczne diody sygnalizacyjne informują, czy latarki są gotowe do użycia.

Obie lampy warsztatowe są łatwe do trzymania dzięki gumowanej powierzchni. Są również chronione przed kurzem i strumieniami wody dzięki klasie ochrony IP65 – w sam raz do pracy w warsztacie samochodowym.

DANE TECHNICZNE