Produkt: EX10490033

|

Model: 1963-2

Nitownica ręczna - obrotowa głowica 360°

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do nitowania blach stalowych i aluminiowych, plastiku oraz skóry
  • Elastyczność – głowicę obrócisz o 360° i dostosujesz ją do każdej sytuacji
  • Praktyczność – cztery końcówki w korpusie oraz klucz montażowy w rękojeści są zawsze pod ręką
  • Precyzyjność – sprawdzony rozmiar otworów umożliwiający wybór odpowiedniego nitu
  • Skuteczność – różne rozmiary nitów aluminiowych (Ø2,4-5 mm), stalowych (Ø2,4-4 mm) lub ze stali nierdzewnej (Ø2,4-3,2 mm)

OPIS PRODUKTU

Silne połączenia dzięki nitownicy ręcznej od HAZET

Jeśli nie chcesz lub nie możesz wkręcić śruby, to z pewnością najprostszym rozwiązaniem do łączenia blach jest nit zrywalny. Aby go mocno osadzić, potrzebujesz nitownicy ręcznej od HAZET. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu połączysz obrabiane elementy za pomocą solidnych nitów aluminiowych i stalowych przy minimalnym wysiłku.

Wygodna nitownica do nitów zrywanych z licznymi przydatnymi detalami

Konstrukcja nitownicy ręcznej jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach i skutecznie pomoże Ci w realizacji wszelkich prac związanych z nitowaniem. Cztery wymienne końcówki dla różnych rozmiarów nitów są zawsze pod ręką w magazynku korpusu. Dla ich szybkiej wymiany w uchwycie znajdziesz klucz montażowy. Głowicę nitownicy obrócisz o 360°, dzięki czemu zawsze masz wygodną pozycję do precyzyjnego osadzenia nitu. Uchwyt optymalnie przenosi siłę, którą trzeba przyłożyć do ręcznego nitowania. Podsumowując, ta nitownica ręczna nie ma sobie równych!

Narzędzie jest wyposażone w opatentowany rozstaw nitów marki HAZET. Dzięki niemu różne elementy połączysz za pomocą nitów aluminiowych o średnicy 2,4; 3,0; 3,2 i 4,0 mm lub 3⁄32″, 1⁄8″, 5⁄32″ i 3⁄16″. Możesz też wybrać nity stalowe o średnicach 2,4; 3,0; 3,2 i 4,0 mm lub 3⁄32″, 1⁄8″ i 5⁄32″. W przypadku stali nierdzewnej do dyspozycji masz nity o średnicach 2,4; 3,0 i 3,2 mm lub 3⁄32″ i 1⁄8″. Oprócz metali nitownica ręczna nadaje się również do plastiku lub skóry. Używaj wszechstronnych szczypiec do nitowania łatwo, skutecznie i do bezpośredniego łączenia najróżniejszych elementów!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie