Produkt: EX10490009

|

Model: 9032N-1

Szlifierka pneumatyczna - 2000-25000 obr./min

669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Poręczność – ergonomiczny, izolujący zimno uchwyt umożliwia bezpieczne prowadzenie szlifierki na sprężone powietrze
  • Siła – mocny napęd oferuje prędkość 2000-25000 obr./min
  • Precyzja – prędkość uregulujesz bezstopniowo za pomocą pokrętła w zależności od potrzeb
  • Kompatybilność – przyłącze powietrza z gwintem wewnętrznym 1/4″ i uchwytem 6 mm
  • Praktyczność – wylot powietrza regulowany o 360°

OPIS PRODUKTU

Szlifierka na sprężone powietrze na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy chcesz szlifować, polerować, czy gratować, szlifierka pneumatyczna zawsze leży bezpiecznie w dłoni. Realizuje Twoje pomysły w ukierunkowany sposób. Profesjonalne narzędzie na sprężone powietrze sprawdza się tak samo dobrze w warsztacie, jak i na placach budowy. Obsługa jest prosta i precyzyjna oraz spełnia nawet najwyższe wymagania.

Mocna i precyzyjna – szlifierka pneumatyczna prosta od HAZET

Użyj prędkości 2000-25000 obr./min, aby skutecznie wykonywać różnorodne prace szlifierskie. Pneumatyczną szlifierkę napędza przepływ powietrza 74 l/min i jego maksymalne ciśnienie 6,3 bar. W ten sposób sprzęt rozwija swoją imponującą moc, dzięki której bezpiecznie szlifujesz lub drobno polerujesz przedmioty. Prędkość obrotową bezstopniowo ustawisz za pomocą pokrętła na górze urządzenia.

Rękojeść ma ergonomiczny kształt, a dzięki lekkiej konstrukcji pozwala Ci szlifować bez zmęczenia. Izolacja przed zimnem sprawia, że sprzęt komfortowo leży w dłoni. Powietrze wylotowe jest odprowadzane bocznie za pomocą obrotowego wylotu o 360°. Dzięki temu możesz pracować czysto i bez ryzyka. Wyłącznik automatyczny zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu szlifierki pneumatycznej.

Podłącz sprężone powietrze ze sprężarki za pomocą złącza z gwintem wewnętrznym 1/4″. Z uchwytem 6 mm szybko i łatwo wymienisz nasadki szlifierskie według potrzeb. Użyj wszechstronnej szlifierki prostej do swojego następnego projektu!

DANE TECHNICZNE