Produkt: EX10490028

|

Model: 9032P-1

Szlifierka pneumatyczna - 22000 obr./min - 700 W

779,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Poręczność – ergonomiczny uchwyt umożliwia bezpieczne prowadzenie szlifierki na sprężone powietrze
  • Siła – mocny napęd oferuje prędkość 22000 obr./min przy 700 W
  • Bezpieczeństwo – izolujący zimno uchwyt chroni podczas dłuższych prac szlifierskich
  • Kompatybilność – przyłącze powietrza z gwintem wewnętrznym 1/4″
  • Praktyczność – łatwa wymiana kamieni szlifierskich lub frezów za pomocą uchwytów 6 mm

OPIS PRODUKTU

Szlifierka na sprężone powietrze na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy chcesz szlifować, polerować, czy gratować, szlifierka pneumatyczna zawsze leży bezpiecznie w dłoni. Realizuje Twoje pomysły w ukierunkowany sposób. Profesjonalne narzędzie na sprężone powietrze sprawdza się tak samo dobrze w warsztacie, jak i na placach budowy. Obsługa jest prosta i precyzyjna oraz spełnia nawet najwyższe wymagania.

Mocna i precyzyjna – szlifierka pneumatyczna prosta od HAZET

Użyj prędkości 22000 obr./min przy 700 W, aby skutecznie wykonywać różnorodne prace szlifierskie. Pneumatyczną szlifierkę napędza przepływ powietrza 150 l/min i jego maksymalne ciśnienie 6,3 bar. W ten sposób sprzęt rozwija swoją imponującą moc, dzięki której bezpiecznie szlifujesz lub gratujesz przedmioty.

Rękojeść ma ergonomiczny kształt, a dzięki lekkiej konstrukcji pozwala Ci szlifować bez zmęczenia. Izolacja przed zimnem sprawia, że sprzęt komfortowo leży w dłoni. Wyłącznik automatyczny zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu szlifierki pneumatycznej.

Podłącz sprężone powietrze ze sprężarki za pomocą złącza z gwintem wewnętrznym 1/4″. Z uchwytem 6 mm szybko i łatwo wymienisz nasadki szlifierskie według potrzeb. Użyj wszechstronnej szlifierki prostej do swojego następnego projektu!

DANE TECHNICZNE