Higiena

1 - 3 z 3 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

O tym, jak bardzo ważną sprawą w branży gastronomicznej jest higiena, wie chyba każdy. Określają to surowe normy europejskie, egzekwowane w naszym kraju przez sanepid. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, expondo.pl prezentuje profesjonalne produkty, mających za zadanie pomoc w utrzymaniu czystości. Przykładem tego są umywalki marki Royal Catering.

Wygodna obsługa umożliwiająca swobodne mycie rąk to jedna z zalet, które charakteryzują oferowane przez nas towary. Kolejną jest zastosowanie materiału najwyższej jakości, w postaci stali nierdzewnej. Cechuje się ona łatwą do czyszczenia powierzchnią oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Higiena w gastronomii – expondo.pl

Chcesz zapewnić swojej firmie gastronomicznej dostęp do najnowszych produktów pozwalających zachować higienę w miejscu pracy? Nie czekaj ani chwili, skorzystaj z tej oferty!

Gwarancja czystości – expondo.pl

Mając do dyspozycji towary z naszego sklepu internetowego, bardzo łatwo i szybko zaopatrzysz się nie tylko w produkty zapewniających utrzymanie czystości w miejscu pracy, ale też np. w fontanny czekoladowe czy warniki do makaronu. Wszystkie te urządzenia wykonano ze stali nierdzewnej, stanowiącej materiał wytrzymały i biologicznie obojętny.

Wraz z expondo.pl tak ważna sprawa jak utrzymanie czystości będzie więc kwestią lekką, prostą i przyjemną. Zarówno personel, jak i klienci docenią ten fakt, dlatego inwestując w swój lokal, nie zapomnij o higienie. Skorzystaj z dostępnych tu niskich cen i zaopatrz się w wysokiej jakości produkty marki Royal Catering, tworzone wedle zasady niemieckiej precyzji.

Wielu naszych klientów powiązanych z branżą HoReCa już dokonała wyboru. Ich zadowolenie to wynik korzyści uzyskanych dzięki zakupom w expondo.pl, gdzie od samego początku nowoczesność idzie w parze z tradycjami. Świetnym tego przykładem są między innymi doskonałej jakości meble ze stali nierdzewnej. Przekonaj się już dziś.