Nowy

Produkt: EX10090514

|

Model: HT-SF-102

Fontanna ogrodowa solarna - figura siedzącego Buddy - oświetlenie LED

519,00 zł 589,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 589,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Harmonia – atrakcyjny projekt figury siedzącego Buddy ze świetlistym kwiatem oraz przyjemny szum wody
  • Ekologiczność – bateria litowa jest ładowana przez panel słoneczny
  • Efektywność – pompa o mocy 0.8 W osiąga przepływ wody 200 l/godz.
  • Widowiskowość – oświetlenie LED zapewnia nastrój po zmroku
  • Trwałość – solidna konstrukcja z żywicy poliestrowej jest wodoodporna i wytrzymała

OPIS PRODUKTU

Atrakcyjna fontanna ogrodowa zasilana energią słoneczną

Czy masz czasem wrażenie, że czegoś brakuje w Twoim ogrodzie? Co powiesz na fontannę ogrodową! Zasilana panelem słonecznym z delikatne spływającą wodą tworzy przyjemną atmosferę, a do tego wygląda bardzo elegancko. Model stworzono na wzór figury siedzącego Buddy ze świecącym kwiatem w dłoniach, z którego wypływa woda. Z pewnością zapewni on przyjemną ucztę dla oczu również w Twoim ogrodzie, nadając całościowemu obrazowi ogrodu decydujący akcent. Fontanna stworzy też przyjemny mikroklimat, który pozytywnie wpłynie na otaczającą roślinność.

Skuteczna i odświeżająca! Zasilana energią słoneczną fontanna ogrodowa marki hillvert

Dzięki panelowi słonecznemu zasilisz fontannę energią elektryczną w sposób przyjazny dla środowiska, która jest przechowywana w wysokiej jakości baterii litowej. Zasila wydajną pompę, która zapewnia przepływ wody na poziomie 200 l/godz. Aby nie zakłócić atrakcyjnego designu Twojej fontanny ogrodowej, połóż panel słoneczny wraz z kablem o długości 500 cm w miejscu o dużym natężeniu światła z dala od niej. W nocy zintegrowane oświetlenie LED zapewni niepowtarzalny nastrój.

Fontanna Buddy wykonana jest z żywicy poliestrowej. Materiał jest nie tylko wodoodporny, ale także wyjątkowo stabilny i wytrzymały, dzięki czemu produkt wytrzyma każdą pogodę. Aby zapewnić bezpieczną pracę na zewnątrz, pompa jest wyposażona w stopień ochrony IPX8, a ogniwa słoneczne są chronione przed bryzgami wody dzięki klasie ochrony IP44.

DANE TECHNICZNE