Nowy

Produkt: EX10090366

|

Model: HT-WBA-110

Kosiarka listwowa do ciągnika jednoosiowego HT-WB-900 - szerokość koszenia 1150 mm

2679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dopasowanie - do ciągnika dwuosiowego HT-WB-900 (numer produktu 10090378) marki hillvert i podobnych urządzeń
  • Wydajność – przy szerokości koszenia 1150 mm możesz szybko kosić duże obszary
  • Precyzja – profesjonalny system noży listwowych gwarantuje doskonałe rezultaty przy wysokości cięcia 20 - 40 mm
  • Prostota – montowany na jednoślad szybko i łatwo
  • Trwałość – wytrzymała kosiarka listwowa wykonana z wysokiej jakości stali

OPIS PRODUKTU

Używaj swojego dwukołowego ciągnika z kosiarką listwową od hillvert!

Skorzystaj z dwukołowego traktora HT-WB-900 z kosiarką listwową typu hillvert, aby skutecznie i szybko kształtować duże trawniki. Profesjonalny system ostrzy precyzyjnie tnie nawet gęstą, bujną trawę i pozostawia doskonale wypielęgnowaną zieleń. Noże z łatwością przebijają się również przez długie łodygi i przycinają je do pożądanego rozmiaru.

Kosiarka listwowa do ciągnika montowana z przodu o dużej szerokości cięcia 1150 mm

Dzięki szerokości koszenia 1150 mm kosiarka listwowa w krótkim czasie radzi sobie z dużymi obszarami i gwarantuje szybkie zakończenie pracy. Zarówno montaż, jak i późniejsza obsługa przebiegają intuicyjnie i przy małym wysiłku ze względu na niewielką masę ciągnika jednoosiowego. Dzięki regulowanej wysokości koszenia 20 - 40 mm możesz dostosować urządzenie do różnych powierzchni. Za sprawą solidnej konstrukcji wykonanej z wysokiej jakości stali kosiarka listwowa do traktorka charakteryzuje się dużą odpornością na podszycie czy drobne kamienie. W rezultacie przekonuje długą żywotnością i jest również idealna do stosowania na nasypach lub padokach.

Oprócz kosiarki belkowej do montażu z przodu wśród artykułów dla majsterkowiczów marki hillvert znajdziesz więcej akcesoriów do dwukołowego ciągnika HT-WB-900. Użyj mocnego pojazdu jednoosiowego np. do tworzenia lub kopania grządek za pomocą glebogryzarki ogrodowej HT-WBA-150 (numer artykułu 10090373) lub do czyszczenia dużych powierzchni za pomocą zamiatarki HT-WBA-130 (numer artykułu 10090371).

DANE TECHNICZNE