Nowy

Produkt: EX10090645

|

Model: HT-YS-600

Odchwaszczarka spalinowa - 3000 W - 2790 obr./min - 68 cm - UE 5

3679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Intuicyjność – łatwa w obsłudze dzięki długiej rączce
  • Wszechstronność – usuwa gruz, brud, lekki śnieg oraz eliminuje mech i chwasty
  • Wydajność – 12 plastikowych i 6 stalowych szczotek obracają się z dużą prędkością 2790 obr./min
  • Przyjazna dla środowiska – usuwa chwasty bez użycia środków chemicznych
  • Zwrotność – dzięki dużym 14-calowym kołom z łożyskami kulkowymi
  • Bezpieczeństwo – specjalna osłona ochronna spełnia normy CE i umożliwia bezpieczną pracę

OPIS PRODUKTU

Potężna odchwaszczarka spalinowa o prędkości 2790 obr./min

Pożegnaj się z chwastami bez użycia chemii. Z łatwością usuwaj mech i brud za pomocą zwrotnej odchwaszczarki spalinowej. Głowica szczotki obraca się z prędkością 2790 obr./min, ułatwiając czyszczenie brukowanych podjazdów i chodników. Po prostu pociągnij za linkę i prowadź zamiatarkę do chwastów wygodnie jak kosiarkę.

Zwrotna odchwaszczarka do kostki brukowej marki hillvert

Odchwaszczarka do kostki brukowej jest szczególnie zwrotna dzięki kołom o średnicy 350 mm z łożyskami kulkowymi. 9 mocnych szczotek na zamiatarce spalinowej niezawodnie usuwa mech, chwasty i młodą trawę. Wystarczy, że poprowadzisz maszynę spokojnie przed sobą. Odchwaszczarka usuwa również lekki śnieg, gruz i brud z chodników. Szczotka jest bardzo solidna i wytrzymała. Jeśli włosie staje się krótsze w miarę zużycia, obniż nieco głowicę. W ten sposób włosie ponownie dosięgnie podłoża i niezawodnie czyści nawierzchnię.

Wydajna odchwaszczarka spalinowa o pojemności skokowej 173 cm³ jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki czemu szybko przyzwyczaisz się do jej obsługi. Urządzenie odpalisz za pomocą napędu ręcznego. Uchwyt o długości 96 cm jest wykonana z wytrzymałego nylonu i dobrze leży w dłoni. Podczas pracy utrzymasz pozycję pionową, co odciąży ramiona i plecy.

Odchwaszczarka do kostki brukowej jest wysokiej jakości i umożliwia bezpieczną pracę. Plastikowa osłona chroni silnik i zapobiega jego uszkodzeniu przez latające cząsteczki brudu. Silnik jest również chłodzony powietrzem, aby zapobiec przegrzaniu.

DANE TECHNICZNE