Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20090378

|

Model: HT-WB-900

Outlet Ciągnik jednoosiowy - 270 cm³ 9 KM - 4 biegi do przodu - 3 biegi wsteczne

4999,00 zł 6229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6229,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Płynna jazda – dzięki dużym kołom sprawdzi się w nierównym terenie
  • Wszechstronność – kompatybilny z kosiarką listwową HT-WBA-110, zamiatarką HT-WBA-130 i glebogryzarką HT-WBA-150
  • Zwrotność – z 4 biegami do przodu i 3 biegami wstecznymi
  • Siła – dzięki silnikowi o pojemności 270 cm³
  • Wytrzymałość – wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak stal i guma

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny, mocny i łatwy w sterowaniu: Twój ciągnik jednoosiowy z 7 biegami

Chcesz mieć pomocnika w ogrodzie? Dzięki ciągnikowi jednoosiowemu od hillvert otrzymujesz prawdziwie wszechstronne urządzenie do swojego ogrodu lub firmy. W razie potrzeby możesz rozbudować składany traktor jednoosiowy o glebogryzarkę, zamiatarkę, pług śnieżny lub kosiarkę belkową. W ten sposób z łatwością poradzisz sobie z trudnymi zadaniami. Ciągnik dwukołowy idealnie nadaje się do pracy w polu, przy małych grządkach lub do transportu różnych ładunków.

Zwrotny traktor jednoosiowy do całorocznego użytku marki hillvert

Sercem maszyny jest mocny silnik o pojemności skokowej 270 cm³, który zapewnia pełną moc przy 3840 obr./min nawet w trudnych warunkach. Komponenty są do siebie precyzyjnie dopasowane, a konstrukcja ciągnika jednoosiowego jest tak solidna, że możesz z nim pracować komfortowo i przy niewielkich wibracjach.

Wybierz spośród 4 biegów do przodu i prędkości od 1,19 do 10,44 km/h. 3 biegi wsteczne również ułatwiają pracę w ogrodzie. Maksymalna prędkość wynosi w tym przypadku 4,91 km/h. Dzięki dużym gumowym kołom z profilem AS możesz niezawodnie przenosić ciężkie ładunki, nawet na miękkim podłożu.

Solidna kierownica została wyposażona w ergonomiczne uchwyty. Pozwala to wygodnie obsługiwać urządzenie przez dłuższy czas. Cechą szczególną ciągnika jednoosiowego jest jego waga, ponieważ pomaga ona szybko i dokładnie spulchnić nawet mocno ubitą glebę.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów traktora dwukołowego możesz używać na wiele sposobów przez cały rok. Zamontuj np. glebogryzarkę HT-WBA-150, aby wiosną spulchnić glebę i przygotować ją do sezonu. Zamiatarką HT-WBA-130 z łatwością usuniesz z chodników i podjazdów piasek, liście, igliwie itp. Gdy latem trawa jest szczególnie wysoka, z pomocą przychodzi kosiarka drążkowa. Dzięki wydajnemu osprzętowi możesz z łatwością kosić również zarośnięte dzikie łąki. Zimą ciągnikiem jednoosiowym z pługiem śnieżnym szybko odśnieżysz chodniki i ciągi komunikacyjne.

DANE TECHNICZNE