Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20090438

|

Model: HT-LS-7000SF

Outlet Łuparka do drewna - siła łupania 7 t - czas łupania: 2 s - 1500 W - Ø300 mm

2679,00 zł 3329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 3329,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajna – dzięki sile rozłupywania 7 t możesz szybko i bez wysiłku ciąć zarówno twarde, jak i miękkie klocki drewniane
  • Niezawodność – silnik 1500 W zapewnia płynną pracę
  • Szybkość – proces łupania za pomocą koła zamachowego trwa zaledwie 2 s
  • Efektywność – obróbka kawałków o maksymalnej długości 400 mm i średnicy 300 mm
  • Mobilność – stabilną żelazną konstrukcję łatwo przemieścisz na dwóch kółkach

OPIS PRODUKTU

Łuparka do drewna z potężnym kołem zamachowym

Zaopatrz się w drewno opałowe przed nadchodzącą zimą. Dzięki łuparce do drewna od hillvert znacznie ułatwisz sobie pracę. Skutecznie i szybko rozłupuje kłody dzięki potężnemu kinetycznemu mechanizmowi rozłupującemu. Wystarczy włożyć kawałek drewna do maszyny, która zrobi wszystko za Ciebie. Zostaw siekierę do łupania i rozpocznij wydajną obróbkę drewna opałowego!

Łuparka do drewna elektryczna rozłupuje kłody w zaledwie 2 sekundy!

Niezależnie od tego, czy chodzi o drewno miękkie, czy twarde. Łuparką do drewna poziomą możesz bez wysiłku rozłupać każdy kawałek drewna z wydajnością 7 ton. Szczególnie efektywny jest stół roboczy z pokrowcem ochronnym. Funkcja Start-Stop, dzięki której zawsze masz kontrolę nad pracą łuparki, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Co więcej, dwudźwigniowy system zabezpieczający sprawia, że urządzenie nie zostanie przypadkowo uruchomione.

Po prostu umieść kawałek drewna na półce o szerokości 33 cm i użyj dźwigni. Wyzwalają one ruch kinetyczny kołem zamachowym, które dociska drewniany klocek do klina rozłupującego wykonanego z hartowanej stali. Proces łupania trwa zaledwie 2 s. Niezawodny silnik o mocy 1500 W jest zasilany ze standardowego domowego gniazda 230 V.

Łuparka do drewna jest przeznaczona do kłód o długości do 400 mm i średnicy 300 mm. Możesz wyciąć odpowiednie klocki drewniane za pomocą piły kołyskowej, którą również znajdziesz w ofercie hillvert. Dla łatwego i bezpiecznego transportu rozłupywarkę do drewna wyposażono w dwa duże koła, każde o średnicy 150 mm.

Łuparka spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa Wyposażona jest w kratkę ochronną, która chroni przed odpryskami drewna. Do pracy wykorzystaj system dwuręcznej obsługi. Nie musisz trzymać drewna, jest ono bezpiecznie prowadzone przez konstrukcję stołu. W celu bezpiecznego użytkowania zalecamy noszenie odpowiedniej odzieży ochronnej.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie