Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20090382

|

Model: HT-TWIN-400

Outlet Wózek transportowy - 400 kg - zdejmowane barierki boczne

1329,00 zł 1629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1629,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – można go wykorzystać do wielu prac dzięki udźwigowi do 400 kg i zdejmowanym barierkom bocznym
  • Wszechstronność – idealne rozwiązanie transportowe w magazynie, rolnictwie, ogrodzie lub sklepie
  • Mobilność – wygodne przemieszczanie na każdej powierzchni dzięki bardzo dużym kołom pneumatycznym
  • Komfort – z wyściełaną rączką (pianką NBR) i dyszlem regulowanym o 150°
  • Trwałość – dzięki stabilnej konstrukcji wykonanej ze stali malowanej proszkowo

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny, elastyczny, wytrzymały: wózek transportowy ze zdejmowanymi barierkami bocznymi

Niezależnie od tego, czy jest to wózek siatkowy, czy platformowy: składany wózek transportowy marki hillvert zastosujesz w elastyczny sposób. Boczne barierki możesz zdjąć lub przymocować w kilku prostych krokach. Dzięki temu przewieziesz duże lub małe przedmioty oraz ułatwisz załadunek i rozładunek. Jednocześnie bardzo duże koła pneumatyczne wykonane z gumy z łatwością radzą sobie na nierównych lub błotnistych nawierzchniach. W magazynach, sklepach, ogrodach lub w rolnictwie wszechstronny wózek transportowy jest pomocą, bez której już się nie obejdziesz.


Maksymalna odporność i żywotność: artykuły ogrodowe marki hillvert!

Dzięki stabilnej konstrukcji wózek siatkowy wyróżnia się wysoką nośnością do 400 kg. Dyszel, który możesz przechylić o 150°, zapewnia optymalną zwrotność nawet przy pełnym obciążeniu, Uchwyt wyściełany pianką NBR gwarantuje wygodne i ergonomiczne prowadzenie sprzętu przez cały czas.

Nawet jako wózek ogrodowy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych wózek siatkowy na kółkach imponuje bardzo długą żywotnością. Oprócz solidnej konstrukcji zapewnia to niebieska powłoka proszkowa, która chroni stalową ramę przed korozją i innymi czynnikami zewnętrznymi. Pozostałe materiały, plastik i guma, nadają się zarówno do użytku na świeżym powietrzu, jak i do wymagających prac w magazynach lub warsztatach.

DANE TECHNICZNE