Nowy

Produkt: EX10090555

|

Model: HI-LOGS-110

Ręczna łuparka do drewna - z młotkiem - ostrze z hartowanej stali węglowej

259,00 zł 299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 299,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Optymalna – do łatwego rozłupywania drewna opałowego do kominka, pieca lub innego paleniska
  • Skuteczność – hartowane ostrze rozłupujące z zębami w kształcie litery V zapewnia najlepsze wyniki rąbania bez zakleszczania
  • Solidność – konstrukcja ze stali wysokowęglowej jest mocna i trwała
  • Solidność – cztery otwory montażowe do bezpiecznego mocowania do blatu
  • Praktyczność – przechowuj drewno na podstawie i wygodnie przenoś je do kominka, używając otworu jako uchwytu

OPIS PRODUKTU

Ręczna łuparka do drewna nadaje kształt drewnu opałowemu

Chcesz porąbać drewno opałowe do swojego kominka? Dzięki ręcznej łuparce do drewna marki hillvert szybko i bezpiecznie rozdzielisz pieńki. Wzmocniona podstawa, hartowane ostrze i szeroki otwór ułatwiają obsługę. Za pomocą dołączonego młotka użyjesz rozłupywarki do uzyskania drewna opałowego o wielkości odpowiedniej do Twojego kominka!

Stabilna rozłupywarka do drewna opałowego z mocnym ostrzem

Rąb z łatwością i bez ranienia się z ręczną łuparką do drewna. Solidne, hartowane ostrze rozłupujące z zębami w kształcie litery V ułatwia dzielenie nawet dużych klocków na mniejsze kawałki. Mocna stalowa konstrukcja wytrzymuje nawet duże obciążenia. Ostrze jest przeznaczone do pieńków o maksymalnej średnicy 160 mm, które bezpiecznie umieścisz na krawędzi. Dzięki podniesionemu klinowi rozłupującemu bez wysiłku i bezpiecznie rozrąbiesz również dłuższe kawałki.

Wszechstronną i wytrzymałą łuparkę do drewna stabilnie zamontujesz na blacie roboczym za pomocą dwóch otworów montażowych. Ewentualnie użyj wzmocnionej podstawy, aby postawić rozłupywarkę na dowolnej płaskiej powierzchni. Gdy nie jest zamontowana, przechowuj przerąbane kawałki drewna na podstawie i użyj otworu jako uchwytu do przenoszenia go do kominka.

DANE TECHNICZNE