Nowy

Produkt: EX10090533

|

Model: HT-TEMPLE-1N

Rozsiewacz nawozu - 16 l - dźwignia dozująca

289,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do nawozów, nasion, granulatu, piasku lub soli drogowej
  • Zwrotność – łatwe manewrowanie dzięki kołom o średnicy 20 cm
  • Praktyczność – mimo kompaktowych rozmiarów, siewnik ma pojemnik 16 l z mocnym mechanizmem wirującym
  • Precyzja – ilość rozsypywanego materiału wygodnie i precyzyjnie ustawisz za pomocą dźwigni
  • Trwałość – dzięki mocnej stalowej konstrukcji i zbiornikowi z wytrzymałego tworzywa sztucznego

OPIS PRODUKTU

Siej jak profesjonaliści. Rozsiewacz 16 do nawozu i trawy do dużych powierzchni.

Sianie nigdy nie szło tak szybko. Ułatw sobie pracę w ogrodzie dzięki praktycznemu rozsiewaczowi ogrodowemu marki hillvert. Pojazd ma prostą i praktyczną konstrukcję z dużym pojemnikiem na 16 l / 16 kg nasion lub nawozu, poręczną rączką do prowadzenia i dużymi kołami do jazdy po wymagających powierzchniach. Produkt jest szczególnie wytrzymały i sprawdza się niezawodnie latem i zimą.

Uniwersalny i szybki siewnik do nawozu, piasku i nasion w jednym urządzeniu

Niezależnie od tego, czy użyjesz sprzętu jako rozsiewacz nawozu, siewnik do nasion, czy rozrzutnik soli drogowej na zaśnieżone ścieżki – praktyczny wózek jest niezwykle uniwersalny. Dzięki dużemu pojemnikowi i prostej obsłudze rozsiewacz nadaje się zarówno do profesjonalnego, jak i prywatnego ogrodnictwa. Za pomocą wirnika w kształcie dysku rozprowadzisz materiał wydajnie i szybko.

Marka hillvert oznacza przyjazne dla użytkownika artykuły, które ułatwiają pracę w ogrodzie. Rozrzutnik do nawozu porusza się stabilnie na kołach o średnicy 20 cm i jest łatwy w manewrowaniu. Dzięki pojemności 16 l możesz jednorazowo siać lub nawozić średnie i duże powierzchnie. Za pomocą dźwigni regulacyjnej na uchwycie precyzyjnie ustawisz podawanie rozrzucanego materiału bez konieczności schylania się. Możesz też całkowicie zamknąć otwór i bezpiecznie przetransportować zawartość rozsiewacza na żądane miejsce i zapobiec jego wysypywaniu się podczas postoju.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie