Produkt: EX10090301

|

Model: HT-RUNDLE-24

Siedzenie do ciągnika - 45 x 35 cm - wysokie oparcie

569,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – model ten charakteryzuje się wyjątkowo szerokim i dobrze wyściełanym siedziskiem oraz wysokim oparciem
  • Trwałość – dzięki solidnej ramie wykonanej z wytrzymałej stali oraz siedzisku z wodoodpornym pokryciem ze sztucznej skóry PVC
  • Uniwersalność – idealny do ciągników, kosiarek, wózków widłowych itp. z odpowiednimi wymiarami płyty montażowej 20.3 x 25 cm
  • Oszczędność miejsca – bez podłokietników i o niewielkich gabarytach idealne do ciasnych kabin kierowcy
  • Prostota – montaż jest szybki i intuicyjny

OPIS PRODUKTU

Uniwersalne siedzenie do ciągnika z oparciem o wysokości 34 cm marki hillvert

Dzięki obszernym wymiarom i najwyższej jakości tapicerce siedzenie do ciągnika z rolniczej linii hillvert oferuje komfort nawet na długich dystansach bez marnowania przestrzeni. Wyselekcjonowane materiały, solidne wykonanie i rozbudowane opcje montażu fotela do traktorka sprawiają, że idealnie nadaje się do ciągników i kosiarek, a także wózków widłowych oraz innych maszyn.

Chroń plecy i regularnie wymieniaj fotel do ciągnika!

Aby chronić plecy, wymień fotel do ciągnika po około 1000 godzinach pracy. Dzięki uniwersalnemu i łatwemu montażowi fotela do traktora marki hillvert zrobisz to sprawnie i szybko. Wyściółka z pianki zachowuje swój kształt również pod dużym obciążeniem. Nawet po wielu zastosowaniach komfort jest gwarantowany w modelu z siedziskiem 45 x 35 cm i udźwigiem 120 kg. Podobnie jak długa żywotność siedzenia do ciągnika, którego stabilną konstrukcję ramy wykonano ze stali. Powierzchnia PVC jest wyjątkowo wytrzymała, wodoodporna i jednocześnie łatwa do czyszczenia.

Fotel do ciągnika pasuje uniwersalnie do różnych pojazdów. Zwróć jednak uwagę na wymiary płyty montażowej 20.3 x 25 cm. Jeśli wymiary te nie pasują do Twojej maszyny, w naszej ofercie siedzeń do ciągników znajdziesz alternatywne modele. Instalację przeprowadzisz szybko i intuicyjnie. W razie potrzeby instrukcja obsługi zawiera dodatkowe informacje dotyczące bezpiecznego montażu.

DANE TECHNICZNE