Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20130021

|

Model: IN-DET-63

Outlet Tacka na jajka - do 64 jaj kaczych

139,00 zł 169,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 169,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – tacka mieszcząca 64 jaja kacze
  • Wytrzymałość – wykonanie z polipropylenu
  • Atrakcyjność – biały kolor
  • Praktyczność – możliwość piętrowego ustawiania
  • Kompatybilność – przeznaczone do inkubatorów kabinowych

OPIS PRODUKTU

Tacka na kacze jajka IN-DET-63

Z praktyczną tacką do jajek marki Incubato będziesz w stanie przystosować swój inkubator do wylęgu kaczek. Ze względu na swój charakter model IN-DET-63 doskonale nadaje się do profesjonalnego i komercyjnego użytku np. na fermach czy w hodowlach.

Tacka do inkubatora na 64 jaja Incubato – opis

Duża pojemność sprawia, że jednorazowo umieścisz na produkcie nawet 64 kacze jaja. Jego konstrukcja pozwala też ustawiać tacki jedna na drugą. Dzięki temu zyskasz w wylęgarce dodatkową przestrzeń na jajka. Ponadto wpływa to również na wygodne magazynowanie akcesorium.

Solidne wykonanie gwarantuje wieloletnią użyteczność modelu IN-DET-63. Zrobiono go z bardzo mocnego polipropylenu w kolorze białym. Z kolei rozmiar kratki idealnie nadaje się do inkubatorów kabinowych.

Zadbaj o właściwe warunki wylęgu kaczek i wybierz praktyczną tackę na jajka marki Incubato. Model IN-DET-63 jest produktem, który doskonale sprawdzi się w rękach profesjonalnego hodowcy. Przekonaj się już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA