Lakiernictwo

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 25 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Na wyposażeniu warsztatu lakierniczego nie może zabraknąć narzędzi służących do malowania różnych części karoserii samochodowej. Wybierając sprzęt dla siebie, zwróć uwagę czy pozwoli Ci on równomiernie nałożyć lakier bez obaw, że powstaną zacieki lub inne wady. Gdzie zatem powinieneś szukać odpowiednich sprzętów do swojej pracowni? W sklepie expondo.pl!

W oficjalnym salonie marki MSW znajdziesz profesjonalne wyposażenie dla warsztatu lakierniczego. Dysponujemy wysokiej jakości pistoletami do malowania proszkowego, a także stojakami służącymi do zawieszenia drzwi, masek czy zderzaków samochodowych. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałych narzędzi blacharskich, w tym precyzyjnych mierników grubości lakieru oraz zestawów do wyciągania wgnieceń.

Sprzęt do malowania proszkowego

W nakładaniu farby na różne powierzchnie nieocenioną pomocą okażą się pistolety do malowania proszkowego. Są o wiele efektywniejsze niż tradycyjne pędzle czy wałki, a do tego minimalizują ryzyko powstawania zacieków czy nierówności. Niemiecka marka MSW stworzyła swoje produkty z myślą o zastosowaniu w warsztatach blacharskich i lakierniczych.

Urządzenia dostępne w tej kategorii podłączysz do kompresorów powietrza. Po wciśnięciu spustu sprężone powietrze rozpyla proszek znajdujący się w zbiornikach pistoletów. Dzięki temu cały proces przebiega bardzo szybko i dokładnie. Ergonomiczny kształt dobrze leży w dłoni, przez co zmniejsza się zmęczenie podczas pracy. Ponadto sprzęty marki MSW dostarczane są z dwoma zbiornikami na farbę. Będziesz mógł w dowolnej chwili zmienić kolor bez konieczności czyszczenia tego samego pojemnika.

W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz zarówno same pistolety do malowania proszkowego, jak i modele dostarczane ze stacjami bazowymi. Są to generatory wysokiego napięcia, które powodują, że proszek jeszcze lepiej przylega do malowanej powierzchni. Jest to efekt zastosowania napięcia elektrostatycznego. Do sterowania urządzeniem służy wygodny w obsłudze pedał. Zastosowano również przewody uziemiające, a także bezpieczniki. Część modeli posiada też wymienne grzybki do różnych metod rozpylania proszku.

Stojaki i suszarki lakiernicze

Podczas malowania odpowiednia dostępność oraz stabilność elementów karoserii jest kluczowa dla równomiernego nakładania farby. W osiągnięciu jak najlepszych efektów pomogą stojaki lakiernicze MSW. Nie tylko sprawdzają się przy malowaniu, ale również suszeniu. Wykonano je z bardzo mocnych materiałów, więc możesz powiesić na nich nawet ciężkie obiekty.

W zależności od Twoich potrzeb masz do wyboru szeroki zakres różnych stojaków. Dysponujemy obrotowymi modelami, dzięki którym nie będziesz musiał ściągać z wieszaków np. drzwi samochodowych, żeby pomalować je z drugiej strony. Znajdziesz również sprzęty przeznaczone do zderzaków, a także wyposażone w rolki na folie lakiernicze i inne przybory. Do obróbki masek oraz szyb sprawdzają się specjalne stojaki z przyssawkami chroniącymi przed porysowaniem. Część modeli posiada kółka służące do przemieszczania całości. Zastosowano w nich też składane konstrukcje ułatwiające przechowywanie po zakończeniu pracy.

Jeżeli szukasz profesjonalnego wyposażenia do swojego warsztatu lakierniczego, to marka MSW ma dla Ciebie doskonałe propozycje. Nowoczesne pistolety do malowania proszkowego oraz praktyczne stojaki lakiernicze z pewnością usprawnią Twoją pracę. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby sprzęty służyły Ci przez wiele lat. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!