Sprawdzona jakość

1 - 24 z 134 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 6

Właściwe przenoszenie oraz rozmieszczenie towarów w magazynach wymaga użycia profesjonalnych sprzętów. Wybierając odpowiednie urządzenia, należy zwrócić uwagę, czy nie będą one uszkadzać transportowanych obiektów oraz, czy są wystarczająco mocne. W sklepie expondo.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz.

W tej kategorii umieściliśmy artykuły niezbędne w każdym magazynie. Do dyspozycji masz praktyczne podajniki rolkowe MSW do przenoszenia dużej liczby paczek. Mamy również specjalistyczne podnośniki magnetyczne, z którymi uniesiesz nawet najcięższe metalowe przedmioty. Sprawdź również ofertę wyciągarek ręcznych i elektrycznych, a także wag magazynowych.

Podajniki rolkowe do magazynu marki MSW

Podajniki rolkowe MSW to specjalistyczne sprzęty wyposażone w rolki transportowe z łożyskami kulkowymi. Pozwalają one sprawnie przetransportować przesyłki i nie tylko. Nadają się też do użytku w warsztatach podczas obróbki długich materiałów, a także przy liniach produkcyjnych.

Do dyspozycji masz stojaki rolkowe oraz stoły transportowe. Ich wysokość możesz regulować, co pozwala na dopasowanie produktów do wzrostu i potrzeb użytkownika. Ponadto w stołach transportowych długość każdej nogi można ustawić tak, aby uzyskać odpowiedni poziom nawet na nierównym podłożu. Wybrane modele wyposażono w kółka, w celu wygodnego ustawienia ich w dowolnym miejscu. Konstrukcje podajników rolkowych wykonano z bardzo mocnych materiałów w tym ze stali i żelaza. Gwarantują one odporność na obciążenia oraz wieloletnią wytrzymałość. Stoły cechują się przemysłowymi wymiarami. Oznacza to, że są długie, a także można je ustawić jeden za drugim. Stworzysz w ten sposób całą sieć podajników. Dysponujemy też modelami, które rozłożysz lub złożysz jak harmonijkę.

Podnośniki magnetyczne Steinberg Systems

W przenoszeniu ciężkich i metalowych obiektów nieocenioną pomocą okażą się podnośniki magnetyczne marki Steinberg Systems. Pozwalają one unieść przedmioty o wadze dochodzącej nawet do 3000 kg! Dzięki zastosowaniu mocnego pola magnetycznego unikniesz uszkodzeń powierzchni, które mogłyby powstać podczas transportowania za pomocą wózków widłowych. Chwytaki nadają się do obiektów z metali ferromagnetycznych o różnych kształtach i rozmiarach.

Łatwość obsługi sprzętów wynika z zastosowania poręcznej dźwigni. Służy ona do uruchamiania magnesu neodymowego o dużej sile przyciągania. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo, zastosowano specjalny system ochrony zapobiegający luzowaniu się wajchy. Nie musisz się więc martwić, że przedmiot nagle spadnie podczas transportowania.

Wybierz wysokiej jakości wyposażenie magazynowe marki Steinberg Systems oraz MSW i usprawnij pracę w swoim magazynie. Dzięki niemu przenoszenie najróżniejszych produktów stanie się o wiele wygodniejsze. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!