Maszyna do przypinek

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 10 z 10 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Metalowe przypinki to doskonała forma reklamy przedsiębiorstw i nie tylko. Wystarczy umieścić na nich logo swojej firmy i rozdać. Buttony sprawdzają się też jako pamiątki po ważnych wydarzeniach np. studniówkach, ślubach czy imprezach jubileuszowych. Przypinki pozwalają również pokazać innym swoje zainteresowanie i hobby. Ale jak je zrobić samemu? W tym celu należy sięgnąć po łatwe w obsłudze maszyny do robienia przypinek marki Uniprodo. Dzięki nim samodzielnie wytłoczysz odznaki z logiem swojej firmy, datą wydarzenia czy nazwą ulubionego zespołu. W tej kategorii znajdziesz też wszystkie potrzebne komponenty do przypinek. Prowadzisz własną działalność i potrzebujesz wyposażenia do biura? Sprawdź ofertę sklepu expondo.pl na biurka i uchwyty biurkowe, fotele obrotowe oraz różnego rodzaju tablice przydatne podczas spotkań.

Jak zrobić metalowe przypinki?

Do zrobienia własnych przypinek potrzebujesz odpowiedniej maszynki, komponentów w postaci metalowego awersu, rewersu z agrafką i specjalnej folii ochronnej, a także gotowego nadruku. Zacznijmy od tego ostatniego. Projektując grafikę na buttony, przede wszystkim zwróć uwagę na kształt, jaki będą miały Twoje przypinki. Okrągłe logo nie będzie pasowało do prostokątnego znaczka. Kolejną ważną rzeczą jest wielkość nadruku, która zależy do rozmiarów przypinki. Musisz liczyć się z tym, że przy wytłaczaniu krawędzie papieru zaginają się. Dlatego, jeżeli zależy Ci na napisach na bokach przypinki, przy projektowaniu grafiki uwzględnij 2-5 mm wolnej przestrzeni na obrzeżach. Nie bez znaczenia jest też gatunek papieru. Najlepiej sprawdzają się papiery kredowe i satynowe. Grubsze arkusze mogą uniemożliwić pracę maszynki do przypinek. Do wycinania gotowych grafik wystarczą nożyczki, ale wygodniejszym narzędziem są specjalne wykrawarki. Gwarantują one powtarzalność kształtów oraz stanowczo przyspieszają cały proces. Gdy już będziesz miał wycięte grafiki, można przystąpić do wytłaczania na maszynie do przypinek. Do przeznaczonej do tego formy umieść metalowy awers wytłoczeniem do góry, nadruk oraz folię. Przesuń głowicę pod matrycą i mocno dociśnij za pomocą dźwigni. Następnie do drugiej formy włóż rewers agrafką do dołu, ustaw ją pod matrycą i ponownie dociśnij. W ten sposób otrzymasz metalową przypinkę z własnym nadrukiem.

Maszyna do robienia przypinek i buttonów Uniprodo

Niemiecka marka Uniprodo do swojego szerokiego asortymentu dodała wysokiej jakości maszyny do przypinek. Za ich pomocą będziesz w stanie wytłoczyć własne buttony reklamowe lub eventowe. Prezentowane modele posiadają matryce o różnych średnicach. Cześć maszynek przystosowano również do robienia przypinek w dwóch rozmiarach. Ręczna obsługa jest bardzo prosta i poradzi sobie z nią każdy. Materiały wykorzystane do produkcji maszynek do przypinek gwarantują wieloletnią użyteczność sprzętów. Razem z urządzeniami dostarczamy praktyczne wykrawarki do wycinania grafik, a także duży zapas komponentów do przypinek w rozmiarach obsługiwanych przez daną maszynę. W sklepie expondo.pl będziesz też mógł dokupić elementy do produkcji buttonów.