Produkt: EX10061480

|

Model: MSW-PGI2100

Agregat prądotwórczy - 2100 W - 230 V AC / 12 V DC - rozruch ręczny

3549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zmienność – wysokiej jakości źródło zasilania 230 V AC i 12 V DC
  • Efektywność – technologia inwerterowa umożliwia niezawodne zasilanie nawet wrażliwych urządzeń
  • Mobilność – kompaktowa konstrukcja i solidny uchwyt ułatwiający transport
  • Ekonomia – niskie zużycie paliwa dzięki trybowi oszczędzania energii
  • Cicha praca – energooszczędny silnik zapewnia niski poziom hałasu

OPIS PRODUKTU

Cichy agregat prądotwórczy - przenośny

Agregat prądotwórczy marki MSW to lekki i kompaktowy sprzęt, który sprawdzi się na placach budowy i w innych miejscach z ograniczonym dostępem do energii elektrycznej. Charakteryzuje się cichym działaniem. Model MSW-PGI2100 wyposażono w silnik benzynowy, który pozwala wytwarzać prąd o napięciu 230/12 V. 

Generator prądu MSW – opis

Sprzęt ma wysoką moc wyjściową DC 100 W i maksymalną 2100 W. Technologia inwertorowa zapewnia lepsze parametry w porównaniu z innymi generatorami prądu. Urządzenie ekonomicznie zużywa paliwo (przełącznik oszczędzania energii w pozycji ON). Posiada zbiornik o pojemności 4 l. Korek zbiornika paliwa wyposażony jest w pokrętło odpowietrzające zapobiegające wyciekowi. 

Prostą obsługę gwarantuje przycisk do uruchamiania sprzętu. Agregat prądotwórczy włączysz jednym palcem. Ikony informują o działaniu urządzenia: zielona zaświeca się podczas uruchamiania, czerwona sygnalizuje przeciążenie, a żółta ostrzega przed zbyt niskim poziomem oleju. 

Bezpieczne użytkowanie zapewnia zacisk uziemiający. Przenośny generator prądu należy uziemić przed rozpoczęciem pracy. Automatyczny wyłącznik zabezpiecza agregat prądotwórczy przed przeciążeniami elektrycznymi. 

Sprzęt może działać równolegle z innym agregatem, ponieważ posiada specjalny terminal. Dzięki wytwarzaniu prądu o stabilnym napięciu produkt marki MSW może zasilać urządzenia wyposażone we wrażliwą elektronikę, np. komputery, AGD sterowane cyfrowo, bramy garażowe itp.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie