Produkt: EX10061642

|

Model: MSW-MBT-04

Daszek do łodzi - 3 pałąki - 178 x 216 x 117 (DxSxW) cm - błękit kobaltowy

719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – daszek o wymiarach 178 x 216 x 117 (DxSxW) cm odpowiedni do łodzi o różnych szerokościach
  • Łatwa obsługa – nieskomplikowany demontaż i montaż dzięki szybkim w wymianie uchwytom i wygodnemu przechowywaniu w dołączonej torbie
  • Ochrona – odporny na promieniowanie UV i wodę, daszek zapewnia ochronę zarówno przed słońcem, jak i deszczem
  • Stabilność – dzięki dwuściennej konstrukcji uchwytu z rurek o grubości Ø25 mm
  • Trwałość – wytrzymałe materiały takie jak aluminium na stelaż oraz tkanina poliestrowa 600D z powłoką PU oraz elementy montażowe ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Daszek do łodzi - 178 x 216 x 117 (DxSxW) cm

Daszek do łodzi marki MSW ochroni Cię przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i trudnymi warunkami pogodowymi, takimi jak grad i deszcz. Model idealnie sprawdzi się na przystaniach żeglarskich nad morzem i jeziorem.

Baldachim do łodzi MSW – opis

Baldachim ma wysokość 117 cm, a szerokość 216 cm. Dzięki długości 178 cm kilka osób może wygodnie znaleźć miejsce i ochronę przed słońcem i deszczem. 

Bardzo wytrzymały materiał – polietylen (PE) 600D z poliuretanową powłoką (PU) charakteryzuje się długą żywotnością. Jest wodoodporny i nie pleśnieje. Dobrze sprawdza się na morzu. Daszek do łodzi ma kolor błękit kobaltowy. 

Dużą stabilność i wytrzymałość baldachimu zapewnia aluminiowa rama z rurek o średnicy Ø25 mm. Do modelu dołączono cały zestaw akcesoriów w tym 4 nylonowe regulowane paski oraz torbę z zamkiem błyskawicznym. 

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA