Produkt: EX10061644

|

Model: MSW-MBT-06

Daszek do łodzi - 4 pałąki - 236 x 194 x 146 cm - błękit kobaltowy

989,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – daszek o wymiarach 236 x 194 x 146 cm odpowiedni do łodzi o różnych szerokościach
  • Łatwa obsługa – nieskomplikowany demontaż i montaż dzięki szybkim w wymianie uchwytom i wygodnemu przechowywaniu w dołączonej torbie
  • Ochrona – odporny na promieniowanie UV i wodę, daszek zapewnia ochronę zarówno przed słońcem, jak i deszczem
  • Stabilność – dzięki dwuściennej konstrukcji uchwytu z rurek o grubości Ø25 mm
  • Trwałość – wytrzymałe materiały takie jak aluminium na stelaż oraz tkanina poliestrowa 600D z powłoką PU oraz elementy montażowe ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Daszek do łodzi - 236 x 194 x 146 cm

Daszek do łodzi marki MSW ochroni Cię przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i trudnymi warunkami pogodowymi, takimi jak grad i deszcz. Model idealnie sprawdzi się na przystaniach żeglarskich nad morzem i jeziorem.

Baldachim do łodzi MSW – opis

Baldachim ma wysokość 146 cm, a szerokość 194 cm. Dzięki długości 236 cm kilka osób może wygodnie znaleźć miejsce i ochronę przed słońcem i deszczem. 

Bardzo wytrzymały materiał – polietylen (PE) 600D z poliuretanową powłoką (PU) charakteryzuje się długą żywotnością. Jest wodoodporny i nie  pleśnieje. Dobrze sprawdza się na morzu. Daszek do łodzi ma kobaltowy kolor. 

Dużą stabilność i wytrzymałość baldachimu zapewnia aluminiowa rama z rurek o średnicy Ø25 mm. Do modelu dołączono cały zestaw akcesoriów, w tym 4 nylonowe regulowane paski oraz torbę z zamkiem błyskawicznym. 

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie