Produkt: EX10062177

|

Model: MSW-MSD50

Dyspenser do folii stretch - szerokość rolki 30-50 cm

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – do szybkiego owijania dużych przedmiotów czy palet
  • Praktyczność – łatwy w obsłudze dzięki dwóm uchwytom
  • Bezpieczeństwo – antypoślizgowe uchwyty z PVC
  • Solidność – stabilna konstrukcja stalowa odpowiednia również do ciężkich folii
  • Elastyczność – uchwyt ze stopu aluminium odpowiedni do rolek o szerokości 30-50 cm i średnicy wewnętrznej większej niż 20 mm

OPIS PRODUKTU

Z dyspenserem do folii stretch zapakujesz wszystko

Czy do wysyłki musisz zabezpieczyć palety lub związać duże pojemniki? Z dyspenserem do folii stretch marki MSW jest to dziecinnie proste! Trzymasz go pewnie w dłoni i błyskawicznie owijasz folią stretch wszystko, co nie może się rozpaść podczas transportu. Wyrównasz folię według własnego uznania, tak jak tego potrzebujesz.

Praktyczny ręczny dyspenser folii stretch odpornej na rozdarcie

Ręczny dyspenser stretch przeznaczony jest do folii o szerokości 30-50 cm i minimalnej wewnętrznej średnicy rolki 20 mm. Im twardszą folię wybierzesz, tym stabilniej owiniesz nią przedmioty. Mocna stalowa konstrukcja dyspensera do folii stretch idealnie dopasowuje się do każdego ruchu. Dzięki aluminiowym wspornikom możesz równomiernie i bezpiecznie prowadzić folię wokół pudełek lub innych przedmiotów na palecie.

Uchwyty wykonano z antypoślizgowego tworzywa sztucznego (PVC), dzięki czemu zawsze bezpiecznie poprowadzisz dyspenser do folii stretch. Odległość między uchwytami jest również optymalnie zaprojektowana dla wygodnej obsługi sprzętu. W ten sposób bez wysiłku ustabilizujesz produkty, które są owinięte folią, a także ochronisz przed warunkami atmosferycznymi.

DANE TECHNICZNE